Szykuje się V Festiwal Nordic Walking w Krostoszowicach

11 listopada w Krostoszowicach odbędzie się V Festiwal Nordic Walking, będzie to zarazem finał Monsun Korony Śląska Nordic Walking – 4 Pory Roku.
Zawody rozegrane zostaną na dystansie 5 km na trudnym terenie krostoszowickich lasów. - Trasa zawodów będzie zróżnicowana. Znajdą się odcinki dla "górali" – zaznacza organizator i dodaje. - W Krostoszowicach warto wystartować dla samegomedalu, który przedstawimy na początku miesiąca. Będzie to kolejne działo sztuki medalierskiej zaprojektowane przez Panią Barbarę Kowalczyk-Stachowską.
W zawodach nordic walking przygotowano po 6 kategorii wiekowych damskichi męskich oraz kategorie niepełnosprawnych chłopców i dziewcząt. By zapisać się na zawody należy uiścić opłatę w wysokości 20 zł na konto organizatora Inter Krostoszowice. Zapisy zostały uruchomione na www.elektronicznezapisy.pl.
fot. archiwum portalu.













![Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766147045bez-tytulu-.jpg)


![Turniej Akademii Top Team. Sportowa rywalizacja i integracja młodych zawodników [FOTO] Turniej Akademii Top Team. Sportowa rywalizacja i integracja młodych zawodników [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766185495596508476-1433047885492244-5542572116226959565-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz