Sport14 marca 201610:01

Dobre wyniki wodzisławian w Białce Tatrzańskiej

Dobre wyniki wodzisławian w Białce Tatrzańskiej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Region:

6 marca podczas drugiego dnia Ogólnopolskich Igrzysk I Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich na trasach biegowych w Białce Tatrzańskiej uczniowie z Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego rywalizowali w biegach stylem łyżwowym.

Rewelacyjnie spisał się Roberta Paszkiewicz oraz Katarzyna Niemirska w biegach na dystansie 5km F. - W kategorii uczniów klas gimnazjalnych na 10 miejscu w Polsce uplasował się Robert Paszkiewicz. Świetnie pobiegła także, Katarzyna Niemirska w kategorii dziewczyn klas gimnazjalnych zajmując 12 miejsce również na dystansie 5km F. W tej samej kategorii na 20 miejscu uplasowała się Natalia Olczyk. Nasi uczniowie zdobyli cenne punkty do rywalizacji w punktacji Ogólnopolskiej co oznacz, że Gimnazjum nr 3 Wodzisław Śl. zostanie sklasyfikowane w rankingu krajowym na koniec roku szkolnego w punktacji Szkolnego Związku Sportowego - mówi Krzysztof Skorupa, trener

Relację z pierwszego dnia zmagań młodych sportowców można znaleźć TUTAJ.