Finałowy turniej pływacki na Mancie już za nami

Po emocjonujących zawodach, gdzie wiele szkolnych drużyn do końca nie mogło być pewnymi miejsca na podium, w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z dorobkiem 52 punktów. Drugie miejsce przypadło uczniom wodzisławskiej „piątki” a na trzecim miejscu – z przewagą zaledwie jednego punktu nad Szkołą Podstawową nr 10 – uplasowali się uczniowie SP 15.
Pośród gimnazjów bezkonkurencyjni okazali się być uczniowie Gimnazjum nr 1 z dorobkiem 96 punktów. Drugie miejsce przypadło uczniom wodzisławskiej dwójki – uczniowie uzbierali 32 punkty, wyprzedzając o dwa oczka Gimnazjum nr 3, które zajęło trzecie miejsce.
Kolejna edycja zawodów pływackich rozpocznie się wczesną jesienią, po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.
fot. MOSiR Wodzisław.





















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz