Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport15 czerwca 201609:25

Zawody w tenisie stołowym w Wałbrzychu z udziałem sportowca z Wodzisławia

Zawody w tenisie stołowym w Wałbrzychu z udziałem sportowca z Wodzisławia - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Region:

W dniach od 10 do 12 czerwca w Wałbrzychu odbywał się turniej końcowy cyklu zawodów w ramach Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w tenisie stołowym w sezonie 2015/2016. Udział w nich wziął Antoni Szwab – przedstawiciel Klubu Rekreacyjno Sportowego TKKF „RELAKS” Wodzisław Śląski.

W zawodach kończących sezon Antoni Szwab zajął indywidualnie miejsce 11-12 ulegając w eliminacyjnych grach grupowych takim zawodnikom jak Dzięgielewski Zygmunt z Gdańska 1:3, Dulkowski Franciszek z Mełna 0:3, Czyż Karol z Ustronia 2:3 a wygrywając z Piotrowskim Tadeuszem z Białegostoku 3:1. - Gry grupowe zamknęły naszemu zawodnikowi możliwość walki o czołową lokatę w tych zawodach. W walce o miejsca 11-12 Antoni Szwab w grach prowadzonych systemem pucharowym pokonał Krajewskiego Tadeusza z Ostródy 3:0, Pomohaczi Franciszka z Wrocławia 3:0 i Paszka Władysława z Ustronia 3:0 – mówi Matusewicz Sławomir z TKKF „RELAKS” Wodzisław Śląski.

W grach podwójnych Antoni Szwab wystąpił w parze z Krajewskim Tadeuszem z Ostródy i wspólnie w 1/4 finału pokonali parę Chrapkowski Grzegorz z Bydgoszczy, Pomohaczi Franciszk z Wrocławia 3:1 a następnie w grze o finał ulegli parze Gęsicki Marian z Działdowa, Okołotowicz Zbigniew ze Skierniewic 0:3.

Ostatecznie para Antoni Szwab KRS TKKF „RELAKS” Wodzisław Śląski, Krajewski Tadeuszem z Ostródy zajęła miejsce 3-4 zdobywając brązowy medal w ostatnich zawodach sezonu 2015/2016 Mistrzostw Polski Weteranów.

Autor: Matusewicz Sławomir, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.