Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport16 sierpnia 201112:12

Pierwsza porażka Górnika Radlin

Pierwsza porażka Górnika Radlin - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Radlin:

Przegraną 3:1 zakończył się dla radlińskiego Górnika inauguracyjny mecz ze swoim imiennikiem z Pszowa. Goście wykorzystali sytuację po tym, jak w 30 minucie sędzia ukarał naszego zawodnika, Macieja Sachsa, czerwoną kartką.

Mecz zakończył się niestety dramatyczniedla jednego zawodnika Górnika Pszów, który uległ poważnej kontuzji. Pierwszej pomocy udzieliły obecne na miejscu służby ratunkowe, jednak nie obyło się bez przyzjazdu karetki pogotowia. Piłkarzowi Górnika Pszów życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kolejny mecz (tym razem wyjazdowy) Górnik Radlin rozegra 20 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie drużyny Rymer Rybnik. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów , czyli klubu Rymer Rybnik, mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Urząd Miasta Radlin

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności3 listopada 202512:38

The Voice of Poland: Roksana Ostojska w odcinkach na żywo

The Voice of Poland: Roksana Ostojska w odcinkach na żywo - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Natasza Młudzik/TVP
Reklama
Sport2 listopada 202520:20

Choć bardzo sie starali z Raciborza bez punktów wyjechali [FOTO]

Choć bardzo sie starali z Raciborza bez punktów wyjechali [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

W pochmurne, listopadowe popołudnie na boisku przy ulicy Srebrnej w Raciborzu odbyło się spotkanie trzynastej kolejki III grupy klasy okręgowej. Ósma w tabeli Unia Racibórz podejmowała przedostatni zespół – LKS Naprzód 32 Syrynia. Choć różnica punktowa i miejsce w tabeli wskazywały na faworyta, to drużyna gości przyjechała z zamiarem walki o pełną pulę punktów i długo stawiała gospodarzom zacięty opór.

(greh)
Aktualności3 listopada 202512:46

Krostoszowice: Pijany 20-latek spowodował kolizję

Krostoszowice: Pijany 20-latek spowodował kolizję - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności3 listopada 202513:03

Ulica Piaskowa w Gorzycach już przejezdna

Ulica Piaskowa w Gorzycach już przejezdna - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Sport3 listopada 202510:07

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności3 listopada 202513:30

Moje granice – moja moc. Konkurs filmowy w ramach kampanii Biała Wstążka

Moje granice – moja moc. Konkurs filmowy w ramach kampanii Biała Wstążka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. pixabay.com/Alexas_Fotos
Aktualności3 listopada 202522:48

Powiat Wodzisławski z głosem w Radzie Motoryzacji

Powiat Wodzisławski z głosem w Radzie Motoryzacji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.