Sport31 marca 201809:01
Srebro dla zawodniczki Octagon Team Junior

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Po dwóch wygranych i jednej przegranej minimalnie walce, Paulina Śnieg kadrowiczka reprezentacji Polski U 18 oraz zawodniczka Octagon team Junior wraca ze srebrnym medalem z Dutch Open Jiu Jitsu w Holandii.
Paulina na co dzień startuje w kategorii wagowej do 57 kg, a mimo niedowagi potrafiła skutecznie walczyć z cięższymi przeciwniczkami. Była także najmłodszą zawodniczka w swojej kategorii, co miejmy nadzieję jest dobrym prognostykiem na przyszłość.
- Już w kwietniu zawodniczka Octagon team Junior po raz kolejny będzie reprezentowała nasz kraj na zawodach Jiu-Jitsu. Tym razem będzie to Budapeszt Open - mówi trener wodzisławskich zawodników Grzegorz Mandzyn.





![Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177728136463-933147-.jpg)


















![Uczniowie z Wodzisławia na międzynarodowej scenie. SP nr 16 znów w Turcji [FOTO] Uczniowie z Wodzisławia na międzynarodowej scenie. SP nr 16 znów w Turcji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777367501fotob-2202-.jpg)


Komentarze (0)
Dodaj komentarz