Sport7 sierpnia 201808:48
Samorządowcy powiatu wodzisławskiego zagrali na Stadionie Śląskim

0
Reklama
Powiat:
W sobotę, 4 sierpnia w ramach rodzinnego pikniku na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się towarzyski mecz pomiędzy prawnikami i samorządowcami Śląska i Zagłębia.
Powiat Wodzisławski reprezentowali: Leszek Bizoń – członek Zarządu Powiatu, Bogdan Burek – zastępca wójta Lubomi i Arkadiusz Łuszczak – na co dzień naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu starostwa. Niestety samorządowcy musieli uznać wyższość prawników, którzy wygrali 3:0. Wszystkie bramki zdobył Przemysław Pluta, który jest również mieszkańcem Wodzisławia Śląskiego, a w przeszłości pracował w starostwie.
tekst: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. stadionslaski.pl

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz