Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport2 listopada 201819:33

Młodziki Gorzyc bez punktów w Raciborzu

Młodziki Gorzyc bez punktów w Raciborzu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

W piątek o godzinie 15:30 ruszyła ostatnia kolejka rundy jesiennej młodzików. Przy ulicy Srebrnej doszło do starcia drużyn z Raciborza i Gorzyc. Miejscowi przed spotkaniem zajmowali 1 miejsce w tabeli, natomiast goście plasowali się na najniższym stopniu podium. Unia przed spotkaniem miała zapewnione mistrzostwo jesieni, jednak goście zawiesili poprzeczkę wysoko.

Pierwsza połowa to wyrównana gra, wyglądająca bardzo dobrze z obu stron. Piłka wędrowała od nogi do nogi, a w defensywie obrońcy nie dawali się nabierać na zwody. Jednak to właśnie po nieporozumieniu w szykach obronnych Gorzyc w 39 minucie raciborzanie wyszli na prowadzenie. Najlepiej w sytuacji odnalazł się Kacper Oszek. Dwie minuty później, po strzale z dystansu szans bramkarzowi gospodarzy nie dał Cezary Szryt. Pierwsza połowa zakończyła się więc zasłużonym remisem. 

Pierwsze 10 minut drugiej połowy wyglądały podobnie jak cała pierwsza. Zmiany nastąpiły jednak w 40 minucie, kiedy Jakub Krybus rozwiązał worek z bramkami dla Unii. Raciborzanie od tego momentu zdominowali grę. Dwie bramki po składnych akcjach dołożył Szymon Bajer, a w przedostatniej minucie meczu wynik ustalił ten, który go otworzył – Kacper Oszek. 

KS Unia Racibórz pewnie wygrała rywalizację w Lidze Młodzików tracąc zaledwie dwa punkty. O miejscu drużyny z Gorzyc, zdecydują wyniki innych spotkań.

KS Unia Racibórz – LKS Czarni Gorzyce 5:1 (1:1) 

1:0 Kacper Oszek 27' 
1:1 Cezary Szryt 29' 
2:1 Jakub Krybus 40' 
3:1 Szymon Bajer 43' 
4:1 Szymon Bajer 48' 
5:1 Kacper Oszek 59' 

Składy 

KS Unia Racibórz: Oliver Hibner-Badura – Łukasz Waniek, Michał Piechulla, Szymon Petryszak, Tobiasz Mróż, Szymon Bajer, Dawid Fiegel (kpt.), Marcin Jania, Jakub Krybus 
Zawodnicy rezerwowi: Jakub Kornel, Kacper Oszek 
Trener: Andrzej Marców 
Kierownik drużyny: Bogdan Marczak 

LKS Czarni Gorzyce: Dawid Kijas – Kacper Dostoł, Roman Kożuch, Mikołaj Karwot, Błażej Krajczy, Jakub Kania (kpt.), Filip Buchta, Wojciech Jordan, Cezary Szryt 
Zawodnicy rezerwowi: Jakub Jambor, Bartosz Szryt, Mateusz Niejadlik, Paweł Bauerek, Paweł Berger. 
Opiekun: Michał Goralczyk 

Podczas meczu obowiązywały zmiany powrotne. 

Spotkanie sędziował: Czesław Sroka 

Autor: Patryk Cyran, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności12 grudnia 202513:23

Wypadek na Kokoszyckiej zakończył się tragedią. 72-latka zmarła w szpitalu

Wypadek na Kokoszyckiej zakończył się tragedią. 72-latka zmarła w szpitalu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek na ulicy Kokoszyckiej. W wyniku zderzenia bmw z oplem jeden z samochodów zjechał na chodnik i potrącił idącą nim kobietę. Na skutek odniesionych obrażeń, 72-latka zmarła dzisiaj w szpitalu.

KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności12 grudnia 202512:28

Czołowe zderzenie mercedesa i skody na Radlińskiej

Czołowe zderzenie mercedesa i skody na Radlińskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. KPP Wodzisław Śląski
Aktualności12 grudnia 202512:52

Co? Gdzie? Kiedy? Wodzisławski nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Wodzisławski nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski
Aktualności13 grudnia 202520:27

Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO]

Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Radlin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport12 grudnia 202514:07

Pobiegnij i wesprzyj szczytny cel. Bieg charytatywny Policz się z cukrzycą

Pobiegnij i wesprzyj szczytny cel. Bieg charytatywny Policz się z cukrzycą - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności13 grudnia 202519:26

Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO]

Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Kultura i Edukacja12 grudnia 202523:29

Debaty Oksfordzkie w Wodzisławiu Śląskim powrócą w 2026 roku

Debaty Oksfordzkie w Wodzisławiu Śląskim powrócą w 2026 roku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności13 grudnia 202519:18

XVIII sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego. Co w porządku obrad?

XVIII sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego. Co w porządku obrad? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.