Sport19 lutego 201908:28

Sukcesy sportowe narciarzy KS Ski Team Wodzisław Śląski

Sukcesy sportowe narciarzy KS Ski Team Wodzisław Śląski - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0

Zawodnicy KS Ski Team Wodzisław Śląski: Zosia, Oliwia, Oskar to medaliści IV edycji Śląsko Beskidzkiej Ligi Regionalnej w Biegach Narciarskich.

Świetnie spisały się Biegaczki oraz biegacze KS SKI TEAM Wodzisław Śląski w zawodach rozegranych 13 lutego na Kubalonce, gdzie zdobyli 3 medale oraz kilka bardzo dobrych wyników. W najmłodszej kategorii juniorek F na dystansie 1,5km F - 2 miejsce zajęła Zofia Paszkiewicz, 3 miejsce Oliwia Witek a tuż za podium na 4 pozycji Anna Smaga. W juniorach F 1,5km F 3 miejsce zajął Oskar Kremski. W juniorkach D 2,5km F na 6 miejscu uplasowała się Emilia Piskowska. W juniorach C 3km F 6 miejsce zdobył Kamil Kremski. Trenerem zawodników jest Krzysztof Skorupa.