Cztery złote medale dla Pauliny Śnieg

Paulina Śnieg, zawodniczka wodzisławskiego klubu Octagon Team, weekendowe zmagania w jiu-jitsu zakończyła z czterema złotymi medalami.
9 marca w Mysłowicach odbyła się Liga Dzieci i Młodzieży, zorganizowana przez Śląski Związek Jiu-Jitsu. Paulina Śnieg wystartowała w dwóch kategoriach wagowych: -63 kg oraz -70 kg. W obu wygrała złoty medal.
Dzień później, 10 marca Paulina wzięła udział w Pucharze Polski Południowej Brazylijskiego Jiu-Jitsu, w kategorii seniorek. Zawodniczka walczyła w kategorii GI -64kg (walki w kimonie) oraz zadebiutowała w kategorii NoGi -61,5 kg (walki bez kimon). Wygrała w obu kategoriach, zdobywając tym samym kolejne dwa złote medale.
Warto nadmienić, iż Paulina Śnieg jest reprezentantką Kadry Polski w dwóch kategoriach wiekowych - poniżej 18. roku życia (u-18) oraz poniżej 21. roku życia (u-21).
Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.
























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz