Tenis stołowy: Piąte miejsce wodzisławskiego PCKZiU na Mistrzostwach Polski

W dniach od 27 – 29 maja 2019r. na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze - Drzonkowie rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim reprezentował Marek Kowol i Kamil Smołka. Po dwóch dniach zmagań, zaciętych i bardzo wyrównanych meczach, które wszystkim dostarczyły niezapomnianych wrażeń i emocji, drużyna PCKZiU zajęła bardzo wysokie 5. miejsce, zostając tym samym piątą najlepszą drużyną w Polsce! Należy dodać, że w kategorii chłopców na starcie stanęło dwadzieścia najlepszych szkół z całej Polski. Gratulujemy Markowi, Kamilowi oraz opiekunowi drużyny PCKZiU pani Ewie Orzechowskiej-Sowa.





![Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765654371jarmark-radlin-.jpg)



![Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765650618597707936-1257736549723776-6709596116774993231-n-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz