Sport5 października 202008:37
Sandra Pniak mistrzynią Polski w grapplingu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W miniony weekend, 3-4 października 2020 w Warszawie odbyły się mistrzostwa Polski w grapplingu.
Wśród uczestników nie zabrakło Sandry Pniak, reprezentantki Polski i trenerki w wodzisławskiej Akademii Top Team. Sportowe zmagania w grapplingu, będące jednocześnie eliminacjami do kadry narodowej to obowiązkowy start każdego kadrowicza. Sandra Pniak w czasie mistrzostw zdobyła dwa medale - złoty oraz srebrny. Składamy serdeczne gratulacje!








![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz