Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport27 lutego 201215:18

Biegaczki MKS-u wróciły do rywalizacji

Biegaczki MKS-u wróciły do rywalizacji - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W dniach od 20 do 21 lutego na Kubalonce została rozegrana Finałowa Edycja  Biegu na Igrzyska. Tym razem do starszych koleżanek dołączyły młodsze biegaczki MKS Wodzisław. dla, których był to debiut w tak ważnych zawodach jak Bieg na Igrzyska, który jest jednocześnie zaliczany do Pucharu Polski. 

W pierwszym dniu zawodów odbyły się biegi techniką klasyczną, gdzie w kategorii juniorek B na dystansie 5 km Dominika Bielecka zajęła 3 miejsce a Sonia Fulneczek 15 miejsce. W kategorii juniorek C na dystansie 3km cl 25 miejsce Weronika Sikorska. W kategorii juniorek D na dystansie 2km cl 26. Natalia Sikora, 43. Anna Bargiel, 44. Izabella Sikorska, 45. Małgorzata Weychert. W najmłodszej kategorii juniorek E na dystansie 2km cl 30 miejsce Natalia Załęska, 31. Natalia Olczyk, 32. Katarzyna Niemirska.

W drugim dniu zawodów odbył się bieg stylem łyżwowym metodą Gundersena - pościgowy. Tutaj Dominika Bielecka na Dystansie 5km F zajęła 4 miejsce a Sonia Fulneczek 14 miejsce. W juniorkach D na dystansie 2km F 24. Natalia Sikora, 38. Anna Bargiel, 42. Izabella Sikorska, 43. Małgorzata Weychert. W juniorkach E na dystansie 2km F 26. Natalia Załęska, 27. Katarzyna Niemirska, 28. Natalia Olczyk.

W ogólnej klasyfikacji po 8 biegach Dominika  zajęła 4 miejsce a Sonia 12 miejsce. w punktacji klubowej MKS Wodzisław Śl. zajął 18 miejsce co jest bardzo dużym osiągnięciem. Udział zawodniczek w zawodach finansowo wspierał  Urząd Miasta Wodzisław oraz Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 lipca 202510:34

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. pixabay.com/PublicDomainPictures
Reklama
Aktualności1 lipca 202518:30

O wypaleniu zawodowym w Pałacu Dietrichsteinów

O wypaleniu zawodowym w Pałacu Dietrichsteinów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Muzeum Wodzisław Śląski
Aktualności3 lipca 202510:56

Nielegalne e-papierosy przesyłał poprzez paczkomat

Nielegalne e-papierosy przesyłał poprzez paczkomat - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Komenda Stołeczna Policji
Aktualności2 lipca 202513:03

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Aktualności2 lipca 202510:48

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności1 lipca 202511:38

Wodzisławski projekt na OZE z dofinansowaniem

Wodzisławski projekt na OZE z dofinansowaniem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Latający Obiektyw
Aktualności1 lipca 202518:43

ZUS - Wypłaty renty wdowiej już ruszyły

ZUS - Wypłaty renty wdowiej już ruszyły - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Aktualności2 lipca 202513:26

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach po raz kolejny udowodniło, że jego działalność obejmuje znacznie więcej niż organizację akcji krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu i skutecznemu pozyskiwaniu środków zewnętrznych udało się zrealizować kolejny ważny projekt na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Tym razem wsparcie trafiło do trzech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Godów.

opr. red., źródło: HDK Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.