Sandra Pniak na zgrupowaniu kadry Polski

Sandra Pniak - trenerka Akademi Sportowej Top Team oraz zawodniczka Kadry Polski przebywa własnie na zgrupowaniu Kadry Narodowej w grapplingu pod Polskim Związkiem Zapaśniczym.
Zgrupowanie zostało zorganizowane ze wzglęgu na odwołanie przez pandemię tegorocznych Mistrzostw Świata w Serbii. Kadra w 16 osobowym składzie zawodników z całej Polski wyjechała do Centralnego Ośrodka Sportu (COS) mieszczącego się w Cetniewie - dzielnicy Władysławowa. Na zgrupowaniu Sandra Pniak trenuje i przygotowuje sie do kolejnego sezonu.
















![BraxTon Raszczyce rozbił Wypoczynek Buków. Dziesięć goli gospodarzy [FOTO] BraxTon Raszczyce rozbił Wypoczynek Buków. Dziesięć goli gospodarzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787483027photo-42-z-89-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz