Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport10 marca 202120:10

Ruszyła runda rewanżowa o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego

Ruszyła runda rewanżowa o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Zawodnicy wodzisławskiego klubu Relaks rozpoczęli rundę rewanżową spotkań o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego. Spotkania charakteryzował wysoki i wyrównany poziom.

W dniu 3 marca wodzisławscy tenisiści stołowi podejmowali zespół LKS Rój Żory ulegając gościom po bardzo dobrej grze 4:6. W tym spotkaniu wyróżnili się Krzysztof Marciniec pokonując zawodnika gości Tadeusza Laska po pięciosetowej walce 3:2, Grzegorz Marciniec zwyciężając w piątym secie Jacka Brodę 3:2 a także Grzegorz Stebel ulegając zawodnikowi gości Romanowi Kapkowi 2:3.

Z dużymi zwrotami w walce o zwycięstwo toczył się drugi mecz, w którym zespół wodzisławskiego Relaksu w dniu 9 marca podejmował drużynę KS Ogniwo Rogoźna Żory. Po pierwszej turze gier pojedynczych wynik meczu był 2:2. Gry deblowe zakończyły się także wynikiem remisowym a stan meczu był 3:3. Kolejne dwie gry pojedyncze wygrali zawodnicy gości a szala zwycięstwa w tym meczu przechyliła się na ich stronę. W tym momencie do pól gry weszli Krzysztof Marciniec stając naprzeciwko Piotra Grabowskiego z drużyny gości i Grzegorz Stebel w pojedynku z kapitanem drużyny gości Kazimierzem Rybakiem. Oba te pojedynki wygrali gospodarze spotkania ustalając wynik końcowy meczu na 5:5.

W rozegranych dwóch spotkaniach w drużynie wodzisławskiego Relaksu wyróżnić należy kapitana drużyny Bogusława Balawajdera i Krzysztofa Marcińca. Obaj zawodnicy po bardzo dobrej grze zdobyli w wymienionych meczach po trzy punkty.

Autor: TKKF Relaks Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności17 maja 202613:20

55 lat historii i pasji. Muzeum w Wodzisławiu Śląskim świętowało jubileusz z rozmachem [FOTO]

55 lat historii i pasji. Muzeum w Wodzisławiu Śląskim świętowało jubileusz z rozmachem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Muzeum w Wodzisławiu Śląskim obchodziło jubileusz 55-lecia swojej działalności. Uroczystości połączone z Nocą Muzeów przyciągnęły licznych mieszkańców i gości, którzy mogli uczestniczyć w koncertach, pokazach rekonstruktorów, wykładzie historycznym oraz zwiedzić jubileuszową wystawę prezentującą dorobek placówki.

red., fot. Agnieszka Maciejewska/UM
Sport17 maja 202622:21

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Choć pogoda nie rozpieszczała, to piłkarskich emocji na boiskach w regionie nie brakowało. Zapewnili je piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Biznes18 maja 202611:20

Liderzy przedsiębiorczości uhonorowani. Te firmy wyznaczają kierunek rozwoju regionu [FOTO]

Liderzy przedsiębiorczości uhonorowani. Te firmy wyznaczają kierunek rozwoju regionu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dziesięć firm działających na terenie powiatu wodzisławskiego odebrało prestiżowe tytuły „Lidera Przedsiębiorczości 2025”. Podczas uroczystej gali doceniono przedsiębiorców, którzy nie tylko rozwijają swoje firmy i inwestują w nowoczesne rozwiązania, ale również aktywnie angażują się w życie społeczne oraz wspierają rozwój lokalnej gospodarki.

red., fot. Franciszek Brzoza
Reklama
Aktualności18 maja 202613:07

Wodzisław Śląski uruchamia program rehabilitacji dzieci i młodzieży. Rusza konkurs ofert

Wodzisław Śląski uruchamia program rehabilitacji dzieci i młodzieży. Rusza konkurs ofert - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. pexels.com/Danik Prihodko
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.