Podium Sandry Pniak na Mistrzostwach Europy w grapplingu

W dniach 26-27 kwietnia w Warszawie odbywały się Mistrzostwa Europy w grapplingu, w których startowała trenerka i zawodniczka Akademii Sportoweej Top Team, Sandra Pniak. Do Wodzisławia Śląskiego wróciła z brązowym medalem.
Wodzisławianka i trenerka Akademi Sportowej Top Teams godnie reprezentowała nasz kraj i stanęła na podium obok Kateryna Stepanovej Shakalovej (UKR), oraz Ekaterina Vladimirovnej Plitkiny (RUS). Brązowym medal wręczono także reprezetantce Izraela, Meshy Rosenfeld.
To kolejny ogromny sukces Sanrdy Pniak, która niewątpliwie jest ikoną wodzislawskiego sportu. Serdecznie gratulujemy!





























![Nocny kurs klajbanką: czarna uczta i śląskie nuty w rytmie jazzu i soulu [ZAPROSZENIE DO RUD] Nocny kurs klajbanką: czarna uczta i śląskie nuty w rytmie jazzu i soulu [ZAPROSZENIE DO RUD] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783177806rudy-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz