Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport22 czerwca 202121:35

Kolejne medale dla Akademii Sportowej Top Team

Kolejne medale dla Akademii Sportowej Top Team - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W Borzęcinie rywalizowano o Puchar Polski Ju-Jitsu. W zawodach, z powodzeniem, wzięli udział zawodnicy Akademii Sportowej Top Team.

W ramach Pucharu Polski Ju-Jitsu w Hali Sportowej w Borzęcinie złote medale wywalczyli:

- Zofia Zdziebło - złoty medal w gi i no gi,
- Marta Buda - złoty medal w gi i no gi,
- Bartosz Wiśniewski - złoty medal w gi i no gi.

Z kolei ze srebrem wraca Kamil Pukowiec. Inga Koniarska oraz Wiktoria Gardian stanęły tuż za podium.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 czerwca 202622:45

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Sport20 czerwca 202622:36

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.