Kolejne medale dla Akademii Sportowej Top Team

W Borzęcinie rywalizowano o Puchar Polski Ju-Jitsu. W zawodach, z powodzeniem, wzięli udział zawodnicy Akademii Sportowej Top Team.
W ramach Pucharu Polski Ju-Jitsu w Hali Sportowej w Borzęcinie złote medale wywalczyli:
- Zofia Zdziebło - złoty medal w gi i no gi,
- Marta Buda - złoty medal w gi i no gi,
- Bartosz Wiśniewski - złoty medal w gi i no gi.
Z kolei ze srebrem wraca Kamil Pukowiec. Inga Koniarska oraz Wiktoria Gardian stanęły tuż za podium.







![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680181krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz