Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport16 maja 201211:53

Turniej Piłki Nożnej w Godowie

Turniej Piłki Nożnej w Godowie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej - Euro 2012, celem podniesienia świadomości młodych kibiców związanej z bezpiecznym dopingowaniem drużyn sportowych, zorganizowano kampanię pod patronatem Wójt Gminy Godów oraz Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śl. - Młodzież kibicuje bezpiecznie.

W ramach kampanii, dotyczącej wzmacniania funkcji wychowawczej i profilaktycznej szkół, zorganizowany będzie konkurs dla kibiców „Radość kibicowania” oraz Turniej Piłki Nożnej.

Działania rozpoczną się już w szkołach, gdzie funkcjonariusze policji przeprowadzą szereg pogadanek oraz zajęć edukacyjnych na temat bezpiecznego kibicowania, a także eliminowania zachowań agresywnych, promowania uprawiania sportu i kulturalnego uczestnictwa w wydarzeniach sportowych. Jednocześnie na etapie szkolnym zostaną wyłonione drużyny kibiców oraz zawodników, którzy wezmą udział w wielkim finale 24 maja 2012 r. na obiekcie sportowym w Godowie.

Impreza finałowa obejmować będzie mecz pomiędzy drużynami z gimnazjów ze Skrzyszowa i Gołkowic. Każdą z tych szkół reprezentować będą drużyny kibiców, które zmierzą się ze sobą prezentując różnorodne formy kibicowania. Na zwycięskie drużyny czekają puchary oraz nagrody związane z Euro 2012 ufundowane przez Wójta Gminy Godów oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Godowie.

Gmina Godów

fot. Internet

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Sport8 marca 202621:49

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Aktualności9 marca 202610:10

WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO]

WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Sala pełna rozmów, śmiechu, inspirujących spotkań i kobiecej energii – tak wyglądała trzecia odsłona wydarzenia WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. W sobotnie popołudnie, 7 marca, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 wodzisławianki spotkały się, by na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, zadbać o siebie, zdobyć nową wiedzę i spędzić czas w atmosferze wsparcia oraz wzajemnej inspiracji.

opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności9 marca 202610:34

Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO]

Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W miniony weekend Wodzisław Śląski stał się miejscem spotkań młodych ludzi stojących przed jedną z pierwszych ważnych decyzji w swoim życiu. Na wodzisławskim Rynku odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne – wydarzenie skierowane przede wszystkim do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców oraz nauczycieli. 

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.