Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport27 sierpnia 201210:09

Kajakowy Maraton Odrzański już niebawem

Kajakowy Maraton Odrzański już niebawem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Powiat:

W dniach 8-9 września 2012 roku odbędzie się I Polsko-Czeski Kajakowy Maraton Odrzański Bohumin-Racibórz-Kędzierzyn-Koźle. Pierwszego dnia spływ będzie miał charakter rekreacyjny, natomiast drugiego dnia uczestnicy zmierzą się w nieprofesjonalnym kajakowym maratonie.

Rekreacyjny spływ z Bohumina do Raciborza będzie miał charakter otwarty, jednak dla bezpieczeństwa zostanie opracowany regulamin spływu na tym odcinku. Po dopłynięciu do Raciborza dla uczestników zorganizowany zostanie integracyjny biwak na terenie MOSiR przy muzyce szantowej oraz ciepłej strawie. Kajakarze w utworzonym dla nich miasteczku namiotowym będą mogli wymienić się doświadczeniami oraz wspólnie spędzić czas przygotowując się do pokonania kolejnego odcinka rzeki.

W drugim dniu odbędzie się nieprofesjonalny kajakowy maraton, ze startem w Raciborzu oraz metą w Kędzierzynie-Koźlu. W wyścigu będą mogli wziąć udział kajakarze spełniający podstawowe warunki przewidziane stosownym regulaminem. Po wyścigu w Koźlu planowane są integracyjne gry i zabawy.

8 września
10.00 Oficjalne otwarcie start maratonu rekreacyjnego z Bohumina do Raciborza
16.00 przybycie uczestników do Raciborza
17.00 Gry i zabawy oraz występy MOSiR
21.00 Biesiada przy ognisku

9 września
10.00 Start maratonu sportowo-rekreacyjnego z Raciborza do Kędzierzyna
16.00 Przybycie uczestników do Kędzierzyna-Koźla
17.00 Dekoracja uczestników i uroczyste zakończenie maratonu
18.00 Gry i zabawy oraz występy zespołów

Więcej inf. na stronie: www.gornaodra.eu

UM

fot. www.bosman.info.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 lipca 202510:34

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. pixabay.com/PublicDomainPictures
Aktualności1 lipca 202518:30

O wypaleniu zawodowym w Pałacu Dietrichsteinów

O wypaleniu zawodowym w Pałacu Dietrichsteinów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Muzeum Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności2 lipca 202510:48

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności1 lipca 202511:38

Wodzisławski projekt na OZE z dofinansowaniem

Wodzisławski projekt na OZE z dofinansowaniem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Aktualności2 lipca 202513:03

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Latający Obiektyw
Aktualności1 lipca 202518:43

ZUS - Wypłaty renty wdowiej już ruszyły

ZUS - Wypłaty renty wdowiej już ruszyły - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Aktualności3 lipca 202510:56

Nielegalne e-papierosy przesyłał poprzez paczkomat

Nielegalne e-papierosy przesyłał poprzez paczkomat - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Komenda Stołeczna Policji
Aktualności2 lipca 202513:26

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach po raz kolejny udowodniło, że jego działalność obejmuje znacznie więcej niż organizację akcji krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu i skutecznemu pozyskiwaniu środków zewnętrznych udało się zrealizować kolejny ważny projekt na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Tym razem wsparcie trafiło do trzech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Godów.

opr. red., źródło: HDK Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.