Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport19 lutego 202411:36

Zawodnicy KS Stein Academy z Rydułtów z workiem medali

Zawodnicy KS Stein Academy z Rydułtów z workiem medali - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

W niedzielę, 18.02., w Katowicach odbyły się kolejne zawody Ligi dzieci i młodzieży w Ju-Jitsu sportowym. I tym razem nie mogło na nich zabraknąć zawodników z rydułtowskiego klubu KS Stein Academy.

Są to zawody, w których dzieci i młodzież mogą sprawdzić swoje umiejętności w sportach walk, których uczą się na co dzień poprzez ciężkie treningi, wyrzeczenia oraz litry wylanego potu na macie. Wystartowało 8 zawodników z Rydułtów, zdobywając aż 11 medali, w tym cztery złota, cztery srebrne oraz trzy brązowe.

- Zawodnicy z Rydułtów łącznie stoczyli aż 25 walk. Dla dzieci było to nie lada wyzwanie. Codzienny trening oraz motywacja i organizacja czasu tak, aby wystarczyło go nie tylko na naukę i obowiązki domowe, ale również na trening, który trzeba zrobić to nie wszystko, aby osiągnąć sukces. Tutaj dzieci muszą wystąpić na matach z zawodnikiem, którego poznały dosłownie 5 sekund przed walką. Wyjść przed pełną widownię, na której znajduje się nie raz nawet kilkaset ludzi, wyjść przed sędziego oraz komisję zapisującą punkty podczas walki. To nie tylko motywacja i chęć wygranej, ale również walka z samym sobą, walka ze stresem, stres przed przegraną, stres przed kontuzją. Nie raz dzieci dosłownie płaczą przed walką, stresując się swoim występem. Dlatego też każdy start na zawodach sportów walk nieważne czy ten zakończony wygraną i medalem, czy ten przegrany to już ogromny sukces! - relacjonuje Krystian Stein.

Medale zdobyli:

Ksawery Kocur Gi - Złoty Medal
Ksawery Kocur NoGi - Złoty medal
Liliana Lubszczyk NoGi - Złoty medal
Daniel Starosta NoGi - Złoty medal
Daniel Starosta Gi- Brązowy medal
Liliana Lubszczyk Gi - Srebrny medal
Maciej Stein NoGi - Srebrny medal
Maciej Stein Gi - Srebrny medal
Julia Kocur Gi - Srebrny medal
Julia Kocur NoGi - Brązowy medal
Bartosz Piechaczek - Brązowy medal

Autor: Materiał nadesłany, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.