Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport19 lutego 202412:38

Udana sobota zawodników Akademii Top Team

Udana sobota zawodników Akademii Top Team - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Minioną sobotę, 17.02., zawodnicy Akademii Sportowej Top Team zaliczą do udanych. Wzięli udział w X międzynarodowym turnieju o puchar prezydenta Bielawy oraz w zawodach Copa Silesia. Z obu imprez wrócili z bagażem doświadczenia i medalami.

Z międzynarodowej imprezy w Bielawie zapaśnicy Akademii Sportowej Top Team wrócili z trzema medalami. Złoto zawisło na szyi Leny Kosz, z kolei srebrnymi medalami pochwalić mogli się Oskar Cielemęcki i Alicja Płaczek. Pozostali zawodnicy wodzisławskiej akademii, choć medali nie zdobyli, ale nabyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Byli to: Julka Szczypka, Naomi Palka, Tomek Banasik i Olek Sazonow.

W trakcie weekendu zawodników wodzisławskiej akademii można było również oglądać w akcji podczas kolejnej edycji Copa Silesia w Gliwicach. Zawody te równiez były bardzo udane dla młodych sportowców z Wodzisławia Śląskiego. Medale zdobyły: Zuzia Śmiałek (junior młodszy Gi i No-gi), Inga Koniarska (kobiety adult białe pasy Gi i No-Gi) oraz Patrycja Kwapińska (kobiety adult niebieskie pasy Gi i No-gi).

Z dobrej strony pokazali się także zawodnicy w kategorii masters. Medale wywalczyli: Krzysztof Celary (master białe pasy Gi), Adam Skatuła (master białe pasy Gi), Łukasz Witkowski (master białe pasy Gi), Paweł Dubnicki (adult niebieskie pasy Gi) oraz Tomasz Kociołek (adult białe pasy Gi). Minimalnie poza podium uplasował się natomiast Dawid Surma.

- Na zawodach zawodnicy mają okazję zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale również z samym sobą. Uczą się i doświadczają przekraczania swoich granic możliwości, wytrzymałości, wytrwałości. Przeżywają swoje małe i większe sukcesy i mogą być z siebie ogromnie dumni. Niestety przytrafiają się też przegrane. Łatwiej jest przeżywać i cieszyć się z wygranej, ale porażka to niezwykłe doświadczenie radzenia sobie i zapanowania nad wszystkimi emocjami. Jesteśmy z Was ogromnie dumni nie tylko z tych, którym udało się dzisiaj stanąć na podium, ale z każdej osoby, która wystartowała w zawodach. Z waszej determinacji, zaangażowania oraz wytrwałości - podsumowują trenerzy Akademii Sportowej Top Team.

Autor: opr. (greh), fot. FB/Akademia Top Team, gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202420:39

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.