Sport3 grudnia 201211:27

Puchar dla MKS-u Wodzisław Śl.

Puchar dla MKS-u Wodzisław Śl. - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0

W Strzelcach Opolskich został rozegrany coroczny Turniej Mikołajkowy w minikoszykówce chłopców. Zwyciężyli młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław Śl. Szczególnie cieszy fakt, że w turnieju  startował aktualny Mistrz Śląska w tej kategorii wiekowej „Wojan” Pawłowice.

Wodzisławianie (rocznik 2001) stoczyli z zawodnikami z Pawłowic niezwykle wyrównany i dramatyczny mecz ulegając jednym punktem. Jeszcze na 7 sekund przed zakończeniem meczu nasza drużyna prowadziła jednym „oczkiem”. Kolejne zacięte mecze turniejowe i dwa zwycięstwa nad MOSM Bytom i gospodarzami turnieju MKS Strzelce Opolskie spowodowały, że w ostatecznej klasyfikacji  MKS Wodzisław Śl. został zwycięzcą tego mocno obsadzonego turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turniejowym w barwach MKS-u został wybrany Szymon Kyrcz, który otrzymał pamiątkową statuetkę.