Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 maja 202419:05

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Weekend nie poskąpił piłkarskich emocji. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXVIII

Śląsk Wrocław II 0:0 Górnik Polkowice
Pniówek Pawłowice 2:2 Gwarek Tarnowskie Góry
Raków Częstochowa II 2:1 Górnik Zabrze II
Lechia Zielona Góra 1:1 Warta Gorzów Wielkopolski
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 Odra Bytom Odrzański
Karkonosze Jelenia Góra 1:1 LKS Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała 6:2 LZS Starowice Dolne
Carina Gubin 3:1 Unia Turza Śląska
MKS Kluczbork 1:1 Ślęza Wrocław

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Rekord Bielsko-Biała 28 63 69:31 +38
2. Śląsk Wrocław II 28 60 62:27 +35
3. MKS Kluczbork 28 55 48:29 +19
4. Górnik Polkowice 28 43 44:41 +3
5. Pniówek Pawłowice 28 41 46:44 +2
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 28 40 41:35 +6
7. Górnik Zabrze II 28 40 46:42 +4
8. Karkonosze Jelenia Góra 28 39 36:40 -4
9. LKS Goczałkowice Zdrój 28 38 39:31 +8
10. Ślęza Wrocław 28 37 53:52 +1
11. Lechia Zielona Góra 28 37 42:47 -5
12. Carina Gubin 28 34 39:48 -9
13. Warta Gorzów Wielkopolski 28 31 34:51 -17
14. Odra Bytom Odrzański 28 30 33:38 -5
15. Unia Turza Śląska 28 30 39:50 -11
16. Gwarek Tarnowskie Góry 28 29 35:45 -10
17. Raków Częstochowa II 28 26 38:57 -19
18. LZS Starowice Dolne 28 17 30:66 -36

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXV

LKS 05 Tworków 0:8 GKS Tychy II
Rekord Bielsko-Biała II 0:2 Kuźnia Ustroń
Tempo Puńców 2:5 KS Decor Bełk
MKS Lędziny 2:3 Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice 3:1 LKS Czaniec
Orzeł Łękawica 1:2 Polonia Łaziska Górne
Odra Wodzisław Śląski 1:5 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
ROW 1964 Rybnik 2:3 Gwarek Ornontowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała II 25 54 78:29 +49
2. Polonia Łaziska Górne 25 50 55:21 +34
3. Spójnia Landek 25 44 42:29 +13
4. Odra Wodzisław Śląski 25 41 47:39 +8
5. Gwarek Ornontowice 25 40 47:26 +21
6. GKS Tychy II 25 40 49:36 +13
7. Rekord Bielsko-Biała II 25 40 45:42 +3
8. KS Decor Bełk 25 39 45:34 +11
9. ROW 1964 Rybnik 25 38 51:51 0
10. Kuźnia Ustroń 24 37 49:38 +11
11. Orzeł Łękawica 25 34 41:34 +7
12. Tempo Puńców 25 33 44:56 -12
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 25 32 37:37 0
14. LKS 05 Tworków 25 18 34:72 -38
15. LKS Czaniec 24 16 29:51 -22
16. MKS Lędziny 25 3 12:110 -98

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXIII

Silesia Lubomia 1:0 Naprzód 32 Syrynia
GKS Jastrzębie II 5:0 Start Mszana
Płomień Połomia 1:1 Ruch Stanowice
LKS 1908 Nędza 1:1 Górnik Radlin
Forteca Świerklany 7:0 Dąb Gaszowice
Zameczek Czernica 1:5 Granica Ruptawa
Czarni Gorzyce 2:2 Naprzód Czyżowice
Unia Racibórz 2:3 LKS Krzyżanowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Forteca Świerklany 23 49 53:21 +32
2. Naprzód 32 Syrynia 23 47 55:36 +19
3. Płomień Połomia 23 43 51:30 +21
4. Czarni Gorzyce 23 41 55:26 +29
5. GKS Jastrzębie II 24 38 73:44 +29
6. LKS Krzyżanowice 23 37 56:38 +18
7. Silesia Lubomia 22 37 35:24 +11
8. Ruch Stanowice 23 37 50:45 +5
9. LKS 1908 Nędza 23 32 41:35 +6
10. Górnik Radlin 23 31 30:32 -2
11. Granica Ruptawa 23 30 44:41 +3
12. Naprzód Czyżowice 23 29 32:43 -11
13. Unia Racibórz 23 24 53:55 -2
14. Dąb Gaszowice 23 17 30:68 -38
15. Zameczek Czernica 23 13 24:83 -59
16. Start Mszana 23 6 16:77 -61

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXIII

Kolejarz Chałupki 3:1 LKS Studzienna
LKS 07 Markowice 2:0 KS Pietraszyn
Unia Turza Śląska II 9:1 Czarni Nowa Wieś
Rozwój Bełsznica 2:6 LKS Pawłów
LKS Lyski 0:2 Buk Rudy Wielkie
LKS Zabełków 0:8 KS 1905 Krzanowice
Przyszłość Rogów 3:0 Odra Nieboczowy - WO - goście nie dojechali na mecz
LKS BraxTon Raszczyce 3:4 Start Pietrowice Wielkie

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów 23 61 106:23 +83
2. Unia Turza Śląska II 23 53 76:26 +50
3. LKS Studzienna 24 44 57:30 +27
4. Kolejarz Chałupki 23 38 58:55 +3
5. Start Pietrowice Wielkie 23 37 47:47 0
6. Rozwój Bełsznica 23 36 47:44 +3
7. LKS Pawłów 23 35 59:54 +5
8. LKS BraxTon Raszczyce 23 34 71:57 +14
9. Odra Nieboczowy 23 30 54:45 +12
10. KS 1905 Krzanowice 23 30 52:43 +9
11. LKS 07 Markowice 23 30 36:39 -3
12. Buk Rudy Wielkie 23 28 35:46 -11
13. KS Pietraszyn 23 26 39:63 -24
14. Czarni Nowa Wieś 23 25 27:49 -22
15. LKS Zabełków 24 21 30:76 -46
16. LKS Lyski 23 2 17:117 -100

A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki kolejki XXIII

Polonia Marklowice 3:0 Jedność Jejkowice
Orzeł Jankowice 2:4 Naprzód Rydułtowy
TKKF Zuch Orzepowice 1:0 Górnik Boguszowice
Polonia Niewiadom 4:1 Płomień Czuchów
KS Baranowice-Żory 2:0 Płomień Ochojec
Wicher Wilchwy 4:1 Rymer Rybnik - Spotkanie zakończone w 30 minucie z powodu dekompletacji zespołu gości
MKS 32 Radziejów 4:1 Borowik Szczejkowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Polonia Marklowice 22 58 65:16 +49
2. Naprzód Rydułtowy 22 51 53:21 +32
3. Wicher Wilchwy 21 42 49:26 +23
4. KS Baranowice-Żory 21 38 49:28 +21
5. Borowik Szczejkowice 21 35 56:43 +13
6. Górnik Boguszowice 22 33 54:36 +18
7. Jedność Jejkowice 22 30 47:52 -5
8. Płomień Ochojec 21 27 38:42 -4
9. Płomień Czuchów 22 24 40:53 -13
10. TKKF Zuch Orzepowice 22 22 29:49 -20
11. MKS 32 Radziejów 21 21 39:58 -19
12. Polonia Łaziska 21 20 47:62 -15
13. Orzeł Jankowice 22 20 42:59 -17
14. Rymer Rybnik 21 18 33:55 -22
15. Polonia Niewiadom 21 16 28:69 -4

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXIII

LKS Owsiszcze 4:2 KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS 05 Tworków II 0:3 Czarni Gorzyce II
LKS Grzegorzowice 2:4 Wypoczynek Buków
Górnik Pszów 0:2 Naprzód 46 Zawada
LKS Gamów 6:1 LKS Wojnowice
Zgoda Zawada Książęca 0:1 Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Borucin 5:1 LKS Górki Śląskie
Ocice Racibórz 4:1 LKS Brzezie

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Gamów 23 49 69:43 +26
2. Naprzód Borucin 23 46 87:43 +44
3. Naprzód 37 Krzyżkowice 23 43 38:26 +12
4. Górnik Pszów 23 41 54:46 +8
5. LKS Owsiszcze 23 40 48:33 +15
6. LKS Wojnowice 23 40 56:44 +12
7. Czarni Gorzyce II 23 34 68:40 +28
8. LKS 05 Tworków II 23 34 40:44 -4
9. LKS Grzegorzowice 23 33 55:53 +2
10. KS Stal Kuźnia Raciborska 23 32 52:47 +5
11. Ocice Racibórz 23 29 52:53 -1
12. Naprzód 46 Zawada 23 29 36:42 -6
13. Wypoczynek Buków 23 27 37:64 -27
14. LKS Górki Śląskie 23 25 35:57 -22
15. LKS Brzezie 23 19 36:77 -41
16. Zgoda Zawada Książęca 23 11 18:69 -51

B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki kolejki XXIII

KS Szczerbice 2:0 Pierwszy Chwałowice
TKKF Sokół Chwałęcice 3:0 KP Kamień - WO - goście nie dojechali na mecz
Dąb Dębieńsko 3:0 Gwiazda Skrzyszów
KS Gotartowice 4:3 Dąb Gaszowice II
TKKF Jedność Grabownia 3:1 Iskra Rowień
Olza Godów 3:0 KS 25 Kokoszyce
KS 27 Gołkowice 8:2 Unia Książenice
MKS Czerwionka 3:1 KS Poltent Inter Krostoszowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. TKKF Sokół Chwałęcice 23 62 104:20 +84
2. KS Szczerbice 23 60 99:23 +76
3. TKKF Jedność Grabownia 23 54 85:44 +41
4. MKS Czerwionka 23 44 79:39 +40
5. KS 27 Gołkowice 23 43 63:36 +27
6. Dąb Dębieńsko 23 43 70:46 +24
7. KS Poltent Inter Krostoszowice 23 39 56:51 +5
8. Pierwszy Chwałowice 23 33 45:72 -27
9. KP Kamień 23 32 38:50 -12
10. Olza Godów 23 24 57:77 -20
11. KS Gotartowice 23 23 50:68 -18
12. Gwiazda Skrzyszów 23 23 33:61 -28
13. KS 25 Kokoszyce 23 16 31:74 -43
14. Iskra Rowień 23 12 37:72 -35
15. GKS Dąb Gaszowice II 23 12 35:92 -57
16. Unia Książenice 23 10 43:100 -57

C klasa grupa I (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XVII

Ruch Bolesław 6:1 LKS Studzienna II
LKS Cyprzanów 3:1 Olszynka Olza
Przyszłość Rogów II 3:2 Rozwój Bełsznica II
Wicher Płonia 2:6 Silesia Lubomia II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów II 14 37 54:13 +41
2. LKS Cyprzanów 13 32 65:15 +50
3. Ruch Bolesław 13 31 40:16 +24
4. Silesia Lubomia II 14 28 46:24 +22
5. LKS Studzienna II 14 23 47:36 +11
6. Rozwój Bełsznica II 15 22 41:40 +1
7. Olszynka Olza 14 11 27:32 -5
8. Naprzód Borucin II 15 10 21:63 -42
9. Wicher Płonia 15 10 21:62 -43
10. LKS Bojanów 13 0 8:67 -59

C klasa grupa II (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XVII

Płomień Kobyla 6:0 Strzelec Rzuchów
LKS Adamowice 8:2 Zameczek Czernica II
LKS Dzimierz 3:0 Naprzód 46 Zawada II - WO
LKS Ruda Kozielska 3:4 LKS Zwonowice
KS Kornowac 3:0 LKS Górki Śląskie II - WO
LKS Pstrążna 10:3 Polonia Niewiadom II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Zwonowice 17 44 93:21 +72
2. Płomień Kobyla 18 38 62:29 +33
3. LKS Dzimierz 17 38 52:26 +26
4. LKS Adamowice 17 37 48:28 +20
5. KS Kornowac 17 32 51:26 +25
6. LKS Ruda Kozielska 17 29 61:44 +17
7. Zameczek Czernica II 17 19 39:53 -14
8. LKS Pstrążna 17 18 51:65 -14
9. Polonia Niewiadom II 18 16 33:81 -48
10. Strzelec Rzuchów 17 9 34:78 -44
11. Naprzód 46 Zawada II 17 9 25:57 -32
12. LKS Górki Śląskie II 17 9 21:62 -41

C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki kolejki XVI

KS Wielopole 4:0 Poltent Inter Krostoszowice II
LKS Skrbeńsko 1:1 Zryw Bzie
KS Świerklany 10:2 Rapid Wodzisław Śląski
KS Baranowice-Żory II 3:3 Płomień Ochojec II
KP Kamień II 3:4 Żar Szeroka
Polaris Żory 3:7 Górnik Radlin II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. KS Świerklany 16 43 76:20 +56
2. Zrwy Bzie 16 38 65:19 +46
3. KS Baranowice-Żory II 16 38 49:21 +28
4. LKS Skrbeńsko 16 33 61:29 +32
5. KS Wielopole 16 30 52:28 +24
6. KP Kamień II 16 22 39:35 +4
7. Górnik Radlin II 16 21 47:41 +6
8. Płomień Ochojec II 16 17 37:47 -10
9. Żar Szeroka 16 16 34:49 -15
10. Rapid Wodzisław Śląski 16 11 38:103 -65
11. Poltent Inter Krostoszowice II 16 10 38:60 -22
12. Polaris Żory 16 0 18:102 -84

 

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności17 lipca 202417:04

NMNZ: zamknięcie parkingu przy MOSiR Centrum od 18 lipca

NMNZ: zamknięcie parkingu przy MOSiR Centrum od 18 lipca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wodzislaw-slaski.pl / fot. LOOK UP - Drone photography
Reklama
Aktualności18 lipca 202417:50

Obchody Święta Policji wodzisławskiego garnizonu

Obchody Święta Policji wodzisławskiego garnizonu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności17 lipca 202413:02

Wnioski o 300 plus cały czas wpływają. Wkrótce pierwsze wypłaty

Wnioski o 300 plus cały czas wpływają. Wkrótce pierwsze wypłaty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.