Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport26 maja 202420:17

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Piłkarski weekend za nami. Na lokalnych boiskach nie brakowało emocji. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXXII

Raków Częstochowa II 0:1 Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra 0:2 Śląsk Wrocław II
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3:4 Górnik Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra 0:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin 0:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała 4:1 Górnik Zabrze II
Ślęza Wrocław 0:1 Odra Bytom Odrzański
Unia Turza Śląska 1:0 LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork 1:2 LZS Starowice Dolne

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Rekord Bielsko-Biała 32 69 78:37 +41
2. Śląsk Wrocław II 32 67 69:30 +39
3. MKS Kluczbork 32 59 53:35 +18
4. Górnik Polkowice 32 53 53:46 +7
5. Pniówek Pawłowice 32 49 52:48 +4
6. Górnik Zabrze II 32 46 52:51 +1
7. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 32 45 50:43 +7
8. LKS Goczałkowice Zdrój 32 43 45:36 +9
9. Ślęza Wrocław 32 41 59:58 +1
10. Karkonosze Jelenia Góra 32 41 38:46 -8
11. Lechia Zielona Góra 32 40 44:53 -9
12. Unia Turza Śląska 32 38 48:55 -7
13. Carina Gubin 32 38 43:52 -9
14. Warta Gorzów Wielkopolski 32 37 39:55 -16
15. Odra Bytom Odrzański 32 35 35:41 -6
16. Gwarek Tarnowskie Góry 32 33 42:51 -9
17. Raków Częstochowa II 32 29 42:65 -23
18. LZS Starowice Dolne 32 23 35:75 -40

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXVIII

Polonia Łaziska Górne 2:3 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
LKS Czaniec 2:4 ROW 1964 Rybnik
Spójnia Landek 3:1 Odra Wodzisław Śląski
KS Decor Bełk 4:1 Orzeł Łękawica
Kuźnia Ustroń 1:0 MRKS Czechowice-Dziedzice
MKS Lędziny 0:5 GKS Tychy II
LKS 05 Tworków 0:3 Tempo Puńców
Gwarek Ornontowice 1:1 Rekord Bielsko-Biała II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała II 28 63 89:33 +56
2. Polonia Łaziska Górne 28 54 63:28 +35
3. Spójnia Landek 28 50 50:32 +18
4. KS Decor Bełk 28 48 56:35 +21
5. Rekord Bielsko-Biała II 28 47 49:44 +5
6. Kuźnia Ustroń 28 46 60:44 +16
7. Odra Wodzisław Śląski 28 45 54:46 +8
8. Gwarek Ornontowice 28 44 54:29 +25
9. GKS Tychy II 28 44 56:39 +17
10. ROW 1964 Rybnik 28 41 57:62 -5
11. Tempo Puńców 28 40 51:59 -8
12. Orzeł Łękawica 28 37 43:42 +1
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 28 35 39:41 -2
14. LKS 05 Tworków 28 18 34:81 -47
15. LKS Czaniec 28 16 34:62 -28
16. MKS Lędziny 28 3 13:125 -112

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXVI

Granica Ruptawa 2:3 Naprzód Czyżowice
Ruch Stanowice 5:1 Zameczek Czernica
Start Mszana 0:6 Forteca Świerklany
Naprzód 32 Syrynia 1:5 LKS 1908 Nędza
Silesia Lubomia 1:3 Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice 4:3 GKS Jastrzębie II
Unia Racibórz 1:3 Dąb Gaszowice
Czarni Gorzyce 6:2 Górnik Radlin

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Forteca Świerklany 26 58 69:23 +46
2. Czarni Gorzyce 26 50 68:30 +38
3. Płomień Połomia 26 50 58:34 +24
4. LKS Krzyżanowice 26 49 73:47 +26
5. Naprzód 32 Syrynia 26 48 62:48 +14
6. GKS Jastrzębie II 27 44 91:52 +39
7. Ruch Stanowice 26 43 62:55 +7
8. Silesia Lubomia 26 37 38:40 -2
9. LKS 1908 Nędza 26 36 52:44 +8
10. Naprzód Czyżowice 26 33 39:52 -13
11. Górnik Radlin 26 31 32:44 -12
12. Granica Ruptawa 26 30 47:53 -6
13. Unia Racibórz 26 28 59:59 0
14. Dąb Gaszowice 26 23 37:71 -34
15. Zameczek Czernica 27 16 28:95 -67
16. Start Mszana 26 7 20:88 -68

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXVI

KS 1905 Krzanowice 4:3 Odra Nieboczowy
Buk Rudy Wielkie 1:0 LKS BraxTon Raszczyce
LKS Pawłów 1:4 Przyszłość Rogów
Czarni Nowa Wieś 5:0 LKS Zabełków
KS Pietraszyn 2:1 LKS Lyski
LKS Studzienna 3:1 Rozwój Bełsznica
Kolejarz Chałupki 2:3 Unia Turza Śląska II
Start Pietrowice Wielkie 3:0 LKS 07 Markowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów 26 70 120:25 +95
2. Unia Turza Śląska II 26 62 91:28 +63
3. LKS Studzienna 27 50 63:39 +24
4. LKS Pawłów 26 41 66:60 +6
5. Start Pietrowice Wielkie 26 41 51:49 +2
6. Rozwój Bełsznica 26 40 52:49 +3
7. Kolejarz Chałupki 26 39 62:61 +1
8. Odra Nieboczowy 26 36 62:47 +15
9. KS 1905 Krzanowice 26 36 60:49 +11
10. LKS BraxTon Raszczyce 26 34 72:65 +7
11. LKS Buk Rudy 26 34 40:53 -13
12. LKS 07 Markowice 26 33 40:46 -6
13. KS Pietraszyn 26 30 43:72 -29
14. Czarni Nowa Wieś 26 28 33:55 -22
15. LKS Zabełków 27 21 30:87 -57
16. LKS Lyski 26 5 24:124 -100

A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki XXVI

Płomień Ochojec 8:2 Rymer Rybnik
Polonia Łaziska 5:2 MKS 32 Radziejów
Płomień Czuchów 2:2 Wicher Wilchwy
Górnik Boguszowice 5:2 KS Baranowice-Żory
Jedność Jejkowice 2:1 Polonia Niewiadom
Polonia Marklowice 6:2 TKKF Zuch Orzepowice
Borowik Szczejkowice 4:3 Orzeł Jankowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Polonia Marklowice 25 67 77:19 +58
2. Naprzód Rydułtowy 24 57 60:22 +38
3. Wicher Wilchwy 24 47 55:30 +25
4. KS Baranowice-Żory 24 44 55:35 +20
5. Górnik Boguszowice 24 39 63:39 +24
6. Borowik Szczejkowice 24 39 62:52 +12
7. Jedność Jejkowice 25 37 56:57 -1
8. Płomień Ochojec 24 33 52:48 +4
9. Płomień Czuchów 24 25 43:57 -14
10. Polonia Łaziska 24 24 54:67 -13
11. MKS 32 Radziejów 24 24 46:68 -22
12. TKKF Zuch Orzepowice 25 23 35:62 -27
13. Orzeł Jankowice 25 20 47:71 -24
14. Rymer Rybnik 24 19 37:69 -32
15. Polonia Niewiadom 24 16 30:78 -48

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXVI

Naprzód 37 Krzyżkowice 2:0 LKS Górki Śląskie
LKS Wojnowice 2:1 Ocice Racibórz
Naprzód 46 Zawada 0:8 Naprzód Borucin
Wypoczynek Buków 2:4 Zgoda Zawada Książęca
Czarni Gorzyce II 0:2 LKS Gamów
KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 Górnik Pszów
LKS Owsiszcze 1:1 LKS Grzegorzowice
LKS Brzezie 3:2 LKS 05 Tworków II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Gamów 26 58 79:43 +36
2. Naprzód Borucin 26 55 108:46 +62
3. Górnik Pszów 26 47 61:51 +10
4. Naprzód 37 Krzyżkowice 26 46 41:32 +9
5. LKS Owsiszcze 26 45 52:36 +16
6. LKS Wojnowice 26 43 63:60 +3
7. LKS Grzegorzowice 26 40 64:56 +8
8. KS Stal Kuźnia Raciborska 26 35 56:56 0
9. Czarni Gorzyce II 26 34 69:47 +22
10. LKS 05 Tworków II 26 34 43:50 -7
11. Ocice Racibórz 26 32 56:57 -1
12. Naprzód 46 Zawada 26 30 39:54 -15
13. Wypoczynek Buków 26 30 42:76 -34
14. LKS Górki Śląskie 26 28 37:61 -24
15. LKS Brzezie 26 26 42:81 -39
16. Zgoda Zawada Książęca 26 18 30:76 -46

B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki XXVI

KS 25 Kokoszyce 2:0 Unia Książenice
Iskra Rowień 0:5 MKS Czerwionka
Dąb Gaszowice II 0:3 KS 27 Gołkowice
Gwiazda Skrzyszów 6:2 Olza Godów
KP Kamień 1:3 TKKF Jedność Grabownia
Pierwszy Chwałowice 10:1 KS Gotartowice
KS Szczerbice 6:1 Dąb Dębieńsko
KS Poltent Inter Krostoszowice 2:3 TKKF Sokół Chwałęcice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. TKKF Sokół Chwałęcice 26 68 108:25 +83
2. KS Szczerbice 26 64 106:26 +80
3. TKKF Jedność Grabownia 26 63 94:46 +48
4. MKS Czerwionka 26 53 94:42 +52
5. KS 27 Gołkowice 26 49 69:39 +30
6. Dąb Dębieńsko 26 46 74:58 +16
7. KS Poltent Inter Krostoszowice 26 43 69:56 +13
8. Pierwszy Chwałowice 26 39 59:75 -16
9. KP Kamień 26 38 47:54 -7
10. Gwiazda Skrzyszów 26 29 45:68 -23
11. Olza Godów 26 24 62:90 -28
12. KS Gotartowice 26 23 53:87 -34
13. KS 25 Kokoszyce 26 19 36:80 -44
14. Iskra Rowień 26 18 42:78 -36
15. Dąb Gaszowice II 26 15 40:101 -61
16. Unia Książenice 26 10 45:118 -73

C klasa grupa I (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XX

Olszynka Olza 3:0 Naprzód Borucin II
LKS Studzienna II 0:1 Przyszłość Rogów II
Ruch Bolesław 13:0 LKS Bojanów
Silesia Lubomia II 1:0 LKS Cyprzanów

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów II 16 43 61:12 +49
2. LKS Cyprzanów 16 38 70:17 +53
3. Ruch Bolesław 16 34 54:22 +32
4. Silesia Lubomia II 16 34 49:24 +25
5. Rozwój Bełsznica II 17 28 45:43 +2
6. LKS Studzienna II 17 26 55:39 +16
7. Olszynka Olza 17 17 37:40 -3
8. Wicher Płonia 16 10 22:67 -45
9. Naprzód Borucin II 17 10 23:69 -46
10. LKS Bojanów 16 0 11:94 -83

C klasa grupa II (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XX

KS Kornowac 7:2 LKS Ruda Kozielska
Naprzód 46 Zawada II 0:3 LKS Pstrążna - WO
Zameczek Czernica II 3:0 LKS Górki Śląskie II - WO
Strzelec Rzuchów 1:4 LKS Zwonowice
Płomień Kobyla -:- LKS Dzimierz - Czwartek, 30.05.2024, godz. 14.00
Polonia Niewiadom II 1:2 LKS Adamowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Zwonowice 20 53 107:22 +85
2. KS Kornowac 20 41 74:31 +43
3. Płomień Kobyla 19 41 67:31 +36
4. LKS Adamowice 20 41 53:35 +18
5. LKS Dzimierz 19 41 59:30 +29
6. LKS Ruda Kozielska 20 35 72:55 +17
7. Zameczek Czernica II 20 25 46:63 -17
8. LKS Pstrążna 20 21 60:78 -18
9. Polonia Niewiadom II 20 16 35:92 -57
10. Strzelec Rzuchów 20 10 36:87 -51
11. Naprzód 46 Zawada II 20 9 25:63 -38
12. LKS Górki Śląskie II 20 9 21:68 -47

C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki XIX

Płomień Ochojec II 3:3 Żar Szeroka
Rapid Wodzisław Śląski 3:4 Górnik Radlin II
Zryw Bzie 3:0 KP Kamień II - WO - zespół gości nie dojechał na mecz
Poltent Inter Krostoszowice II 2:5 KS Baranowice-Żory II
KS Wielopole 1:2 KS Świerklany
LKS Skrbeńsko 9:1 Polaris Żory

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. KS Świerklany 19 49 85:27 +58
2. Zryw Bzie 19 47 79:22 +57
3. KS Baranowice-Żory II 19 44 61:28 +33
4. LKS Skrbeńsko 19 39 74:32 +42
5. KS Wielopole 19 36 59:33 +26
6. KP Kamień II 19 26 45:43 +2
7. Górnik Radlin II 19 24 54:51 +3
8. Płomień Ochojec II 19 21 44:54 -10
9. Żar Szeroka 19 21 44:56 -12
10. Rapid Wodzisław Śląski 19 12 44:116 -72
11. Poltent Inter Krostoszowice II 19 10 40:73 -33
12. Polaris Żory 19 1 23:117 -94

 

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności19 czerwca 202409:08

Ostrzeżenie METEO dla woj. śląskiego i powiatu wodzisławskiego

Ostrzeżenie METEO dla woj. śląskiego i powiatu wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności19 czerwca 202423:18

To był armagedon! Żywioł pokazał swą niszczycielską moc [FOTO i WIDEO]

To był armagedon! Żywioł pokazał swą niszczycielską moc [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przez region (powiaty wodzisławski, rybnicki i raciborski) dwukrotnie przeszła nawałnica. Łącznie, na godzinę 23.00 odnotowało ponad 300 interwencji!

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności18 czerwca 202413:56

Bezpieczne wakacje 2024

Bezpieczne wakacje 2024 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Sport20 czerwca 202400:21

Dwaj koszykarze z Wodzisławia Śląskiego z powołaniem do kadry

Dwaj koszykarze z Wodzisławia Śląskiego z powołaniem do kadry - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. MKS Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.