Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport18 czerwca 202419:40

Festiwal Górnej Odry. Zapisz się na turniej siatkówki

Festiwal Górnej Odry. Zapisz się na turniej siatkówki - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Pierwszy wakacyjny weekend zbliża się wielkimi krokami i w Wodzisławiu Śląskim zapowiada się wyśmienicie, a to m.in. za sprawą Festiwalu Górnej Odry, który odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

To wydarzenie pełne zabawy, uśmiechu, sportu, odpoczynku i wakacyjnego klimatu, czyli wszystkiego tego, czego można zaznać w Krainie Górnej Odry. Jakie atrakcje czekają na Was w Wodzisławiu Śląskim? Jak można zapisać się na zaplanowany turniej siatkówki?

Impreza, której zadaniem jest promocja walorów turystycznych Krainy Górnej Odry, rozpocznie się o godz. 14:00 otwarciem toru skimboardowego. Tutaj każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej sportowej dyscyplinie. Od godz. 15:00 rozpoczną się animacje dla dzieci z muzyką. Na najmłodszych czekają m.in. malowanie twarzy, kolorowanki, tańce i zabawa z bańkami mydlanymi. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także niepowtarzalną okazję, by wziąć udział w turnieju siatkówki plażowej. Godz. 16:00 to mini zawody skimboardowe, po których o godz. 17:00 będzie miał miejsce konkurs na rzeźbę z piasku. Letnią imprezę plenerową zakończymy zabawą w DJ Angelo. Nie zabraknie również w godz. od 14:00 do 19:00 stoiska Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Dobre otwarcie lata w Wodzisławiu Śląskim zapowiada znakomity letni czas i dobrą zabawę. Spotkajmy się na Festiwalu Górnej Odry. Każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje wspaniały klimat wakacyjnych podróży i pozna walory turystyczne Krainy Górnej Odry.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 czerwca br. na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w godz. od 14:00 do 19:00.

Turniej siatkówki plażowej

Turniej siatkówki plażowej odbędzie się w ramach Festiwalu Górnej Odry, 23 czerwca na boisku do siatkówki plażowej na terenie "Balatonu" w godz. od 9:00 do 19:00. Rywalizacja skierowana jest zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży od 13. roku życia, (młodzież może uczestniczyć w turnieju za zgodą rodziców lub opiekunów). Udział w turnieju jest bezpłatny i organizowany w kategorii mikstów (par mieszanych). Może w nim uczestniczyć 12 wcześniej zgłoszonych drużyn mieszanych.

Chesz się zgłosić? Zrób to e-mailowo na adres: mks.zorza@wp.pl do 22 czerwca do godz. 20:00. Zgłoszenia przyjmowane są w kolejności napływania do wyczerpania limitu miejsc. W zgłoszeniu należy podać: imiona i nazwiska członków zespołu, wiek oraz telefon kontaktowy.

Masz pytania? Uzyskaj więcej informacji pod numerem telefonu: 507 174 127 lub e-mailowo: mks.zorza@wp.pl.

Orgnizatorami turnieju są MKS Zorza Wodzisław Śląski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Centrum" i miasto Wodzisław Śląski.

Regulamin turnieju siatkówki plażowej - TUTAJ.

Gdzie zaparkować?
Wybierasz się na Festiwal Górnej Odry i zastanawiasz się, gdzie zaparkować swój samochód? Na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" znajduje się parking. Ponadto dzięki uprzejmości firmy Elektryk Hurt i Galerii Cyganek, mieszkańcy będą mogli zaparkować tuż przy siedzibach tych jednostek. Te lokalizacje zapewnią wygodny dostęp i bliskość miejsca wydarzenia, umożliwią łatwe i wygodne dotarcie na Balaton.

Autor: red., fot. Natalia Maciejek/UM, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.