Koszykarze rozpoczęli sezon

Koszykarze rozpoczęli sezon - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Wodzisław Śląski:

11 października koszykarze MKS Wodzisław Śl. meczem z MOSM Tychy zainaugurowali nowy sezon. Wodzisławski zespół pokonał zawodników z Tych z wynikiem 78:63.

Bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie zawodnicy MKS-u rocznika 2001 grający w pierwszej kwarcie. Dobra obrona na całym boisku zaprocentowała przewagą 7 punktów. W drugiej kwarcie zawody się wyrównały. Po przerwie, jak się później okazało kluczowa okazała się trzecia kwarta, gdzie wodzisławianie odskoczyli na 16 punktów, których goście z Tych nie byli już do końca meczu w stanie odrobić.

Punkty dla MKS Wodzisław Śl. zdobyli: Laskowski Łukasz 34, Adamczyk Michał 12, Michałowski Patryk - kapitan zespołu 11, Kyrcz Szymon 9, Szlachta Rafał 8, Szlachta Robert 4. W zawodach brali też udział: Moczała Dawid, Przybyła Łukasz, Płonka Grzegorz, Tkocz Patryk, Sosna Jakub, Grieger Jakub.

Trener zespołu: Marek Malik

MKS Wodzisław Śl. - MOSM Tychy 78:63 (21:14, 13:12, 25:17, 19:20)

Wyróżnienia meczowe otrzymali: Laskowski Łukasz jako najskuteczniejszy zawodnik gospodarzy, bardzo aktywny w obronie i ataku, lider MKS w tym meczu; Szlachta Robert - 15 zbiórek na tablicach i 4 bloki; Kyrcz Szymon, który zagrał stabilnie, był widoczny w prawie wszystkich elementach statystyk meczowych.

Zapraszamy na najbliższy mecz młodzików młodszych MKS Wodzisław Śląski - KTK Knurów w piątek 25 października 2013, o godz. 18.00 do hali ZS Nr 3 w Wodzisławiu Śląskim (Osiedle Piastów).

Uczestnictwo w rozgrywkach jest częścią zadania "Po zdrowie i przyszłość z wodzisławską koszykówką i narciarstwem biegowym. Projekt na rok 2013", które jest wspierane przez Prezydenta Miasta Wodzisław Śl.

Marek Malik

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności23 kwietnia 202411:35

LPR w akcji w Rydułtowach. Serce pasażera opla zatrzymało się

LPR w akcji w Rydułtowach. Serce pasażera opla zatrzymało się - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Niespokojny wtorkowy poranek w regionie. Na ulicy Raciborskiej w Rydułtowach lądował śmigłowiec LPR. Choć w internecie i na wielu grupach WhatsApp pojawiła się informacja o potrąceniu, to do niego nie doszło. U pasażera jednego z przejeżdzających ulicą samochodów doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Poszkodowany trafił do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.

red., fot. FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Aktualności23 kwietnia 202410:27

O ideologii Slow City w Wodzisławiu Śląskim

O ideologii Slow City w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Miasto Wodzisław Śląski
Aktualności24 kwietnia 202419:48

Od 1 maja cyklobusy wyruszą w trasy

Od 1 maja cyklobusy wyruszą w trasy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl