Najnowsze wiadomości

Sport12 marca 201410:57

Szóste miejsce Natalii Sikory na Mistrzostwach Polski w biegach narciarskich

Szóste miejsce Natalii Sikory na Mistrzostwach Polski w biegach narciarskich - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Wodzisław Śląski:

Świetne informacje nadeszły z Białki Tatrzańskiej, gdzie rozgrywane są Ogólnopolskie Igrzyska i Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich (Mistrzostwa Polski). Rewelacyjnie spisała się uczennica Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego Natalia Sikora zajmując 6. miejsce w Polsce wśród zawodniczek klas trzecich w biegu na dystansie 3km stylem dowolnym.

W pierwszym dniu 9.03.2014 rozegrano biegi stylem klasycznym, gdzie Natalia Sikora, także zajęła bardzo dobre 13. miejsce w biegu na dystansie 3km cl. Bardzo dobrze spisały się, także młodsze koleżanki, które zajmowały miejsca punktowane. W kategorii klas drugich na dystansie 3km stylem klasycznym 18. miejsce zajęła Izabella Sikorska. W klasach pierwszych na dystansie 2km cl 19. miejsce zajęła Katarzyna Niemirska; 21. miejsce Natalia Załęska; 34. miejsce Natalia Olczyk. Wśród chłopców klas pierwszych na dystansie 2km cl 25. miejsce zajął Robert Paszkiewicz.

W drugim dniu 10.03.2014 rozegrano biegi stylem dowolnym. Wśród zawodniczek klas trzecich 6. miejsce Natalia Sikora. Klasy drugie na dystansie 3km F: 18. miejsce Izabella Sikorska; klasy pierwsze na dystansie 2km F 22. miejsce Katarzyna Niemirska; 30. miejsce Natalia Załęska; 32. miejsce Natalia Olczyk. Wśród chłopców klas pierwszych na dystansie 2km F 30. miejsce Robert Paszkiewicz.

Sportowcom gratulujemy życząc dalszych sukcesów!

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.