Sport17 marca 201412:28

Dobry mecz kadetów MKS Wodzisław Śląski

Dobry mecz kadetów MKS Wodzisław Śląski - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0

Udanie zaprezentowali się kadeci MKS Wodzisław Śl. w jednym z ostatnich meczów sezonu 2013/14 pokonując gości z Jaworzna. Bardzo dobrze wystartowali w pierwszej kwarcie wygranej 21:12, która jak później się okazało była kluczem do zwycięstwa.

Wygrana w pierwszej kwarcie dawała psychologiczną przewagę wodzisławianom przez całe spotkanie. Najlepsi zawodnicy w wodzisławskich szeregach w tym meczu to Banasik Bartosz, który mamy nadzieje przełamał się w grze w ataku i center Wieczorek Jakub skuteczny, ale za mało aktywny w walce o zbiórki piłek z tablicy.

MKS Wodzisław Śląski – MCKiS Jaworzno  67:60 (21:12, 15:20, 16:18, 15:10)

Punkty dla MKS Wodzisław Śląski zdobyli: Banasik Bartosz 19, Wieczorek Jakub 18, Paryło Jan 7, Wutke Sebastian 6, Syska Kamil 6, Wilk Bartosz 5, Adamczewski Amadeusz 4, Pawliński Karol 2. W zawodach brali też udział:, Adamczyk Adrian, Prochasek Robert, Rybiński Iwo.

Zapraszamy na najbliższy mecz kadetów MKS Wodzisław Śląski – Gwarek Pawłowice w czwartek 20.03.2014 r. o godz. 18.00 do hali ZS Nr 3 w Wodzisławiu Śląskim (Osiedle Piastów).

Wszyscy koszykarze MKS Wodzisław Śl. rocznik 1999 - 2000 są uczniami klasy sportowej w Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śl. Uczestnictwo w rozgrywkach jest częścią zadania „Po zdrowie i przyszłość z wodzisławską koszykówką i narciarstwem biegowym. Projekt na rok 2013”, które jest wspierane przez Prezydenta Miasta Wodzisław Śl.

Aktualności17 kwietnia 202413:29

Gorzyccy policjanci spełnili marzenie Bartka [FOTO]

Gorzyccy policjanci spełnili marzenie Bartka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Kultura i Edukacja16 kwietnia 202406:17

Za nami VI Festiwal Akademicki

Za nami VI Festiwal Akademicki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Sport17 kwietnia 202420:38

Koszykarze MKS Wodzisław z wyjazdowym zwycięstwem

Koszykarze MKS Wodzisław z wyjazdowym zwycięstwem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl