Dezercja Bolesławia w starciu z Olszynką

Dezercja Bolesławia w starciu z Olszynką - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Gorzyce:

W piętnastej kolejce C klasy, na boisku w Bolesławiu, miejscowy LKS podejmował drużynę KS Olszynka Olza. Bolesław przystąpił do meczu w niepełnym składzie (9 zawodników). Od pierwszych minut spotkania goście narzucili swoje tempo. Już w 18. minucie, a później w 27. piłkę do siatki posłał Adam Nielaba. Na przerwę zeszli ostatecznie ze czterobramkową przewagą. Druga połowa meczu nie odbyła się. Z powodu wystąpienia kontuzji, drużyna gospodarzy musiała zrezygnować z dalszej rywalizacji.

LKS Bolesław - KS Olszynka Olza 0:4 (Spotkanie zakończone w 46. minucie z powodu zdekompletowania zespołu LKS Ruch Bolesław )

LKS Bolesław: Dawid Topa, Mariusz Fichna, Marcin Kirszniak, Szymon Kempa, Dominik Pięk, Łukasz Matioszek, Łukasz Daniszewski, Sebastian Kempa, Łukasz Kopczyński, Michał Szafarczyk, Mateusz Kuczera
Kierownik: Antoni Fichna

KS Olszynka Olza: Marcin Musioł, Leszek Matlanga, Sylwiusz Wojtczak, Sebastian Długi, Marcin Wacławczyk, Olaf Kłosek, Szymon Kluczka, Adam Nielaba, Adrian Szymiczek, Adrian Ploch, Marek Mnich
Zawodnicy rezerwowi: Przemysław Szuścik, Mateusz Ryszka, Daniel Zagórski, Piotr Sztangierski, Wojciech Ligus
Opiekun: Andrzej Wodecki
Kierownik: Damian Szuścik