Odra zagra jednak przy Bogumińskiej

Bogdan Bojko, dyrektor MOSiR "Centrum", podpisał dziś z Odrą Wodzisław umowę na dzierżawę stadionu miejskiego przy ul. Bogumińskiej. Oznacza to, że na miejskim obiekcie odbędzie się w sobotę planowany mecz z Wartą Poznań.
W związku z podpisaną umową, jutrzejszy mecz może się odbyć jako impreza sportowa nie mająca charakteru imprezy masowej tzn. przy udostępnieniu przez organizatora nie więcej niż 999 miejsc.
Umowę podpisano na 3 najbliższe spotkania meczowe. – Przed każdym meczem klub ma wpłacać 1 500 zł i dzisiaj taką sumę pieniędzy już wpłacili. Jeśli chodzi o spłatę kolejnych należności, w poniedziałek Odra ma wpłacić 8 000, kolejne 8 000 do 8 kwietnia. Jeżeli tego nie zrobią, możemy odmówić klubowi możliwości grania na stadionie – tłumaczy Bogdan Bojko, dyrektor MOSiR. W najbliższym czasie mają zostać omówione warunki dalszej współpracy Odry z MOSiRem.
(m)




























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz