Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport8 maja 201609:39

Znamy zwycięzców turnieju tenisa stołowego

Znamy zwycięzców turnieju tenisa stołowego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Krzysztof Marciniec z Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śl. w kategorii indywidualnej oraz reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. w kategorii drużynowej to zwycięzcy Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Wodzisławskiego. 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie po raz czwarty odbył się Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży Gimnazjalnej i Ponadgimnazjalnej o Puchar Starosty Wodzisławskiego. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śl., Gimnazjum nr 1 w Radlinie, Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl., Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. oraz gospodarz imprezy – drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym okazał się uczeń wodzisławskiego Gimnazjum nr 2 Krzysztof Marciniec. Wśród drużyn triumfowała reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. w składzie: Marcin Machaczek, Patryk Lubszczyk i Adam Polak.

Autor: MK, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202612:49

Co załatwisz w budynku 4A Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego?

Co załatwisz w budynku 4A Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności4 marca 202612:02

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202612:29

Bajkowy finał ferii w Bibliotece Publicznej Miasta Pszów

Bajkowy finał ferii w Bibliotece Publicznej Miasta Pszów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źrodło: UM Pszów
Reklama
Aktualności4 marca 202612:22

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. pexels.com/Ulrick Trappschuh
Aktualności5 marca 202611:28

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202616:19

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności4 marca 202611:14

Wodzisławska biblioteka z ministerialnym wsparciem na projekt literacko-edukacyjny

Wodzisławska biblioteka z ministerialnym wsparciem na projekt literacko-edukacyjny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.