Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport13 marca 201707:09

Zawodnik z Wodzisławia wystartował w Bieg Piastów

Zawodnik z Wodzisławia wystartował w Bieg Piastów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Najbardziej doświadczony zawodnik KS SKI Team Wodzisław Śląski, Antoni Solich wystartował w 41. Biegu Piastów. 

- Świetne informacje nadeszły z 41. Biegu Piastów, gdzie wystartował nasz najstarszy zawodnik w biegu na dystansie 50km. Pan Antoni Solich zajął 502 miejsce w gronie ponad 5 tys. biegaczy. Na uwagę zasługuje fakt, że pan Antek mimo swojego wieku 65 lat dalej znajduje się w gronie najlepszych. Dla naszego weterana był to już 37. ukończony Bieg Piastów - informuje Krzysztof Skorupa z KS SKI Team Wodzisław Śląski. 

Antoni Solich to ikona narciarstwa biegowego w naszym powiecie. Poza startami w Biegu Piastów ukończył wiele biegów światowych m.in. szwedzki Bieg Wazów, Marcialonga oraz Koenig Ludwig Lauf. Obecnie jest przewodniczącym Komisji Rewizyjnej w KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, a także jednym z najlepszych serwismenów firmy TOKO. Jak widać w KS SKI TEAM sport można uprawiać w różnym wieku.

fot. www.facebook.com/biegpiastow.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 grudnia 202510:39

Dom z dużą działką w dzielnicy Wilchwy na sprzedaż

Dom z dużą działką w dzielnicy Wilchwy na sprzedaż - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Aktualności16 grudnia 202513:18

Od stycznia zmiana rozkładu jazdy

Od stycznia zmiana rozkładu jazdy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Aktualności16 grudnia 202510:31

PZON szuka lekarzy i specjalistów

PZON szuka lekarzy i specjalistów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. AI
Reklama
Aktualności16 grudnia 202510:45

Świąteczny rozkład jazdy Wodzisławskie Komunikacji Powiatowej

Świąteczny rozkład jazdy Wodzisławskie Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Sport15 grudnia 202506:07

Sześć medali Octagon Team podczas Copa Silesia 11 w Gliwicach

Sześć medali Octagon Team podczas Copa Silesia 11 w Gliwicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Octagon Team
Sport15 grudnia 202519:40

Mistrzostwa Śląska w jujitsu. Świetne wyniki zawodników Akademii Top Team

Mistrzostwa Śląska w jujitsu. Świetne wyniki zawodników Akademii Top Team - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.