Podsumowanie rozgrywek ŚLZTS w sezonie 2016/2017. Wodzisławska drużyna na wysokiej pozycji

29 października Zarząd Śląskiego Związku Tenisa Stołowego dokonał w m. Łaziska Górne podsumowania sezonu 2016/2017.
Wśród najlepszych, wyróżnionych klubów znalazł się wodzisławski klub TKKF „Relaks” zdobywając II miejsce w ramach rozgrywek I Śląskiej Ligi Amatorów. Wraz z gratulacjami drużynie w składzie Bogusław Balawajder (kapitan zespołu), Grzegorz Marciniec i Jacek Balawajder - Prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robert Wielgosz wręczył puchar, dyplom oraz bon na zakup sprzętu sportowego.
Wodzisławska drużyna w drodze do zaszczytnego drugiego miejsca w ramach rozgrywek I Śląskiej Ligi Amatorów rozegrała 16 spotkań zdobywając 25 punktów. Pierwsze miejsce zajął zespół OSiR „Skałka” Świętochłowice z 31 punktami na koncie a na trzeciej pozycji sklasyfikowano zawodników reprezentujących UKS Chorzów, którzy zgromadzili 21 punktów.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (1)
Dodaj komentarz