Sport25 marca 201813:33
Fani biegania przyjechali do Wodzisławia! Za nami IX Błękitna Wstęga Balatonu. FOTORELACJA

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
UdostępnijKomentuj (0)Sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie. Za nami IX Błękitna Wstęga Balatonu, która ściągnęła do naszego miasta miłośników sportu z całego regonu. Najpierw pobiegli dzieci, później do rywalizacji przystąpili dorośli, startowali na 5 i 10 km. Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" Wodzisław Śląski. WYNIKI.












































































































































































![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz