Zajęcia fitness w Ośrodku Kultury w Czyżowicach

Ośrodek Kultury w Czyżowicach zaprasza na fitness. Zajęcia prowadzone są we wtorki dla grupy początkującej i zaawansowanej. Prowadzi je zapalona pasjonatka aktywności fizycznej, uśmiechnięta, pełna energii. Pragnie wywołać wśród ćwiczących "pozytywne zmęczenie", oraz chęć do ciągłej i radosnej aktywności fizycznej, a także uświadomienie, że ćwiczenia dają ogromną satysfakcję i są przyjemne.

![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1743939398tauron-dystrybucja-24-.jpg)


![Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773582833photo-84-z-88-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz