Pszowski Górnik poległ w starciu ze Studzienną

W przedostatniej kolejce A klasy Podokręgu Racibórz przy Urbana doszło do starcia miejscowego LKS-u z zespołem pszowskiego Górnika. Faworytem bez dwóch zdań był zespół Wojciecha Grabinioka. Potwierdził to w całej rozciągłości, pokonując zespół gości 2:0. Bramki dla Studziennej zdobywali Mateusz Janik oraz Jacek Świerczyński. Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu.
LKS Studzienna - TS Górnik Pszów 2:0
Bramki dla Studziennej: Mateusz Janik, Jacek Świerczyński






































![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775392827prad-.jpg)
![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822803photo-74-z-79-.jpg)

Komentarze (0)
Dodaj komentarz