Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport8 listopada 201114:56

Kadetki odniosły kolejne zwycięstwo

Kadetki odniosły kolejne zwycięstwo - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
4
Reklama
Wodzisław Śląski:

Nie zwalniają tempa młodsze siatkarki ZORZY - w rozegranym w środę spotkaniu VII kolejki Mistrzostw Śląska kadetek, jak na liderki tabeli przystało, w trzech krótkich setach pokonały MKS Dąbrowę Górniczą 3:0.

Podopieczne trenera Brzezinki, grając na dużym luzie i prezentując wysokie umiejętności nie pozwoliły na wiele przyjezdnym, wyraźnie dominując wyszkoleniem technicznym i większym doświadczeniem boiskowym. Trener Brzezinka miał możliwość wypróbowania różnych wariantów gry i sprawdzenia w grze wszystkich swoich zawodniczek.

MKS ZORZA Wodzisław Śląski – MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:12, 25:15)

Kadetki ZORZY wystąpiły w składzie: Aleksandra Małek (kapitan), Monika Wieliniec, Michalina Dudek, Magdalena Prokop, Marta Wójcik, Daria Hibner, Monika Marcisz, Monika Szczygieł, Angelika Kabut, Agata Grobelny (libero).

Trener: Andrzej Brzezinka

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności2 kwietnia 202610:15

Sekunda nieuwagi wystarczyła. Kolizja z udziałem młodej kierującej

Sekunda nieuwagi wystarczyła. Kolizja z udziałem młodej kierującej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności2 kwietnia 202610:54

DanceCap wkracza na scenę Mam Talent

DanceCap wkracza na scenę Mam Talent - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/DanceCap
Aktualności2 kwietnia 202612:30

Nieprawidłowy skręt i kolizja w Rydułtowach. Rowerzysta trafił do szpitala

Nieprawidłowy skręt i kolizja w Rydułtowach. Rowerzysta trafił do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności2 kwietnia 202610:46

Transport publiczny w powiecie wodzisławskim: nowe ulgi i brak podwyżek w 2026 roku

Transport publiczny w powiecie wodzisławskim: nowe ulgi i brak podwyżek w 2026 roku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 kwietnia 202612:54

Spotkania z muzyką, historią i sztuką. Kwiecień w Pałacu Dietrichsteinów

Spotkania z muzyką, historią i sztuką. Kwiecień w Pałacu Dietrichsteinów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Reklama
Aktualności2 kwietnia 202610:27

Szukasz pracy lub chcesz zmienić zawód? Targi Pracy już 17 kwietnia

Szukasz pracy lub chcesz zmienić zawód? Targi Pracy już 17 kwietnia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.