VIII Cross Rydułtowski za nami

Bieg miał na celu promocję biegania jako najbardziej dostępnej formy aktywności fizycznej. Frekwencja na starcie dopisała jak zawsze. Machnikowiec w ten dzień gościł 229 biegaczy, którzy przyjechali niemal z całego województwa. Do biegu przystąpili sportowcy z wieloletnim doświadczeniem i mniej zaprawieni zawodnicy, w tym: 118 dzieci i młodzieży w różnych kat. wieku, począwszy od przedszkolaków a skończywszy na juniorach młodszych oraz 111 osób dorosłych.
Poza startującymi w obrębie trasy (głównie startu i mety) zgromadzeni byli kibice, trenerzy i opiekunowie oraz rodzice startujących dzieci. Zmaganiom biegających szczególnie w konkurencjach dzieci i młodzieży towarzyszyły znaczne emocje sportowe, które udzielały się także rodzicom i opiekunom. Trasa zawodów: start i meta zlokalizowane były na terenie RCK (parking), a trasa prowadziła o obrębie terenów rekreacyjnych Machnikowca i boiska treningowego stadionu miejskiego. Z relacji startujących wynika, że trasa była ciekawa, urozmaicona, wymagająca, dobrze przygotowana i oznaczona. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy, szczególnie dyrekcji i uczniom Szkoły Podstawowej nr 4, dyrekcji RCK ,,Feniks”, rodzicom i sympatykom Klubu UKS „Piątka Plus” Rydułtowy.





















![Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765654371jarmark-radlin-.jpg)





![Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765650618597707936-1257736549723776-6709596116774993231-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz