Młodzieżowy turniej siatkówki w ramach VII Grand Prix Starosty Wodzisławskiego

Wczoraj na boisku do siatkówki plażowej przy szkole w Radlinie rozegrany został pierwszy z serii turniejów o Grand Prix Starosty Wodzisławskiego.
Turniej był skierowany dla młodzieży w wieku do 16 lat. W zawodach udział brało trzynaście par. Po kilku godzinach rywalizacji najlepszą została para Daniel Konieczny/Dominik Komorek. Drugie miejsce zajął zespół w składzie Marcin Martyna/Wojciech Nowosielski, a najniższy stopień podium przypadł w udziale parze Sebastian Płaczek/Jakub Lechowicz.












![Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177859225363-935784-.jpg)











![Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778487022photo-20-z-71-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz