Sport15 lipca 201910:13
Zawodnicy SK Górnik Radlin powalczą o medale Mistrzostw Polski!

0
Reklama
Radlin:
Dwie pary Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin wezmą udział w Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej, gdzie powalczą o medale.
W dniach od 16 do 18 lipca w Drzonkowie odbywać będą się Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. Nie zabraknie na nich reprezentantów radlińskiego klubu siatkarskiego. W turnieju finałowym Mistrzostw Polski Kadetów zagrają Szymon Łaciok i Michał Pawłuszkiewicz.
Z kolei w dniach od 21 do 23 lipca we Wrześni odbędą się finały Mistrzostw Polski Juniorów. W tej imprezie udział wezmą Kamil Konieczny w parze z Adrianem Gardyanem.
Trzymajmy kciuki za powodzenie radlińskich zawodników!




















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz