Sport3 października 201909:46
Radlinianin na trzecim miejscu Pucharu Polski w szermierce

0
Reklama
Radlin:
W dniach 21-22 września br. rozgrywany był w Obornikach Śląskich I Puchar Polski Juniorów w szpadzie zawodników do lat 20.
W stawce startujących 113 zawodników wspaniale wypadł nasz radlinianin, absolwent Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, obecnie uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. ks. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim – KAMIL HUWER, zawodnik RMKS Rybnik, zajmując III miejsce.
W swoich starciach pucharowych pokonał kolegów zajmujących czołowe miejsca na liście rankingowej Polskiego Związku Szermierczego i tym samym awansował na 10 pozycję w Polsce w stawce 86 sklasyfikowanych zawodników. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w osiąganiu dalszych sukcesów!





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz