Sport16 grudnia 201908:04
Grad medali zawodników Octagon Team

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W niedzielę, 8 grudnia w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA. W zmaganiach udział wzięli zawodnicy Octagon Team. Jak sobie poradzili?
Zawodnicy Octagon Team wrócili do Wodzisławia Śląskiego z dorobkiem 6 medali. Złoto oraz tytuł Mistrza Europy zdobyli Paulina Giemza oraz Kuba Pierwoła. Drugie miejsce stało się udziałem Mateusza Mitko, Dawida Rygla oraz Klaudiusza Sławiczka. Z brązowym medalem wrócił natomiast Damian Greń. Wszystkim zawodniko składamy serdeczne gratulacje!








![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz