Sport12 marca 202012:12
MOSM Tychy nie sprostał rówieśnikom z Wodzisławia

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
10 marca 2020 koszykarze MKS Wodzisław wygrali bardzo ważne spotkanie z MOSM Tychy otwierając sobie realną szansę na walkę o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Czy uda nam się ta sztuka zadecydują ostatnie trzy mecze, które pozostały do końca śląsko - opolskich rozgrywek.
MKS WODZISŁAW – MOSM Tychy 78:65 (21:23, 15:8, 19:14, 23:20)
Punkty dla MKS WODZISŁAW w tym meczu zdobyli: Piotr Pożarowszczyk - kapitan zespołu 16, Krzysztof Jargoń 14, Bartosz Jordan 11( 1x 3pkt.), Michał Nawrocki 11 (3x3pkt.) Artur Szczeponek 11, Mikołaj Kolarski 10, Jarosław Fierut 4, Mateusz Michnik 1 Ponadto w zawodach uczestniczyli: Kuba Żurek, Karol Kozielski, Paweł Malczewski , Kosma Kolarczyk,. Trener zespołu - Marek Malik. Kierownik drużyny Marek Michnik.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz