Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport24 września 202319:23

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. Sezon nabrał już właściwego tempa. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli zadowolić się remisem lub przełknąć gorycz porażki.

III liga grupa III

Wyniki kolejki IX

Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 Górnik Polkowice
Górnik Zabrze II 2:3 Śląsk Wrocław II
Warta Gorzów Wielkopolski 1:3 Pniówek Pawłowice
Odra Bytom Odrzański 2:1 Raków Częstochowa II
LKS Goczałkowice Zdrój 2:0 Lechia Zielona Góra
LZS Starowice Dolne 0:7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Turza Śląska 1:1 Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław 2:3 Rekord Bielsko-Biała
Carina Gubin 1:1 MKS Kluczbork

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Rekord Bielsko-Biała 25 24:10 +14
2.Śląsk Wrocław II 22 23:8 +15
3.MKS Kluczbork 17 15:10 +5
4.Pniówek Pawłowice 15 15:9 +6
5.Lechia Zielona Góra 15 14:12 +2
6.Górnik Zabrze II 14 16:13 +3
7.LKS Goczałkowice Zdrój 14 10:8 +2
8.Karkonosze Jelenia Góra 13 15:14 +1
9.Górnik Polkowice 12 11:14 -3
10.Gwarek Tarnowskie Góry 11 7:10 -3
11.Ślęza Wrocław 10 19:20 -1
12.Warta Gorzów Wielkopolski 10 10:16 -6
13.Carina Gubin 9 12:13 -1
14.Odra Bytom Odrzański 9 10:14 -4
15.KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 11:15 -4
16.Unia Turza Śląska 8 12:17 -5
17.LZS Starowice Dolne 6 10:25 -15
18.Raków Częstochowa II 5 14:20 -6

IV liga grupa II

Wyniki kolejki VIII

Kuźnia Ustroń 2:2 GKS Tychy II
KS Decor Bełk 4:2 LKS 05 Tworków
Spójnia Landek 3:0 Rekord Bielsko-Biała II
LKS Czaniec 2:2 Tempo Puńców
Polonia Łaziska Górne -:- MKS Lędziny - Spotkanie przełożone na 18 listopada 2023, godz. 13.00
Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:2 MRKS Czechowice-Dziedzice
ROW 1964 Rybnik 1:0 Orzeł Łękawica
Gwarek Ornontowice 2:0 Odra Wodzisław Śląski

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II 19 28:12 +16
2.Spójnia Landek 17 16:6 +10
3.ROW 1964 Rybnik 16 15:16 -1
4.Gwarek Ornontowice 14 19:6 +13
5.Odra Wodzisław Śląski 14 15:6 +9
6.Polonia Łaziska Górne 14 8:4 +4
7.Orzeł Łękawica 12 14:10 +4
8.Tempo Puńców 12 16:14 +2
9.KS Decor Bełk 11 17:13 +4
10.Kuźnia Ustroń 9 15:17 -2
11.Rekord Bielsko-Biała II 9 7:13 -6
12.MRKS Czechowice-Dziedzice 8 12:13 -1
13.GKS Tychy II 8 11:13 -2
14.LKS Czaniec 6 11:17 -6
15.LKS 05 Tworków 6 11:22 -11
16.MKS Lędziny 0 2:35 -33

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki VIII

Naprzód 32 Syrynia 2:1 Silesia Lubomia
Start Mszana 2:6 GKS Jastrzębie II
Ruch Stanowice 3:3 Płomień Połomia
Górnik Radlin 3:3 LKS 1908 Nędza
Dąb Gaszowice 0:3 Forteca Świerklany
Granica Ruptawa 2:1 Zameczek Czernica
Naprzód Czyżowice 0:2 Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice 3:6 Unia Racibórz

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Naprzód 32 Syrynia 22 24:7 +17
2.Ruch Stanowice 16 20:9 +11
3.LKS Krzyżanowice 16 27:17 +10
4.Płomień Połomia 15 19:12 +7
5.Forteca Świerklany 15 14:9 +5
6.LKS 1908 Nędza 13 15:9 +6
7.Granica Ruptawa 13 15:12 +3
8.GKS Jastrzębie II 13 20:18 +2
9.Górnik Radlin 12 11:10 +1
10.Czarni Gorzyce 11 13:11 +2
11.Silesia Lubomia 10 10:5 +5
12.Naprzód Czyżowice 9 12:15 -3
13.Zameczek Czernica 7 10:27 -17
14.Unia Racibórz 5 15:23 -8
15.Dąb Gaszowice 4 7:24 -17
16.Start Mszana 0 7:31 -24

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki VIII

LKS Studzienna 5:2 Kolejarz Chałupki
KS Pietraszyn 1:2 LKS 07 Markowice
Czarni Nowa Wieś 2:4 Unia Turza Śląska II
LKS Pawłów 4:3 Rozwój Bełsznica
Buk Rudy Wielkie 2:1 LKS Lyski
KS 1905 Krzanowice 6:1 LKS Zabełków
Odra Nieboczowy 1:5 Przyszłość Rogów
Start Pietrowice Wielkie 4:3 LKS BraxTon Raszczyce

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Przyszłość Rogów 22 34:9 +25
2.Unia Turza Śląska II 19 24:8 +16
3.Start Pietrowice Wielkie 19 23:14 +9
4.LKS Studzienna 16 23:13 +10
5.LKS 07 Markowice 16 19:13 +6
6.KS Pietraszyn 13 20:15 +5
7.LKS Pawłów 13 20:19 +1
8.Kolejarz Chałupki 12 22:24 -2
9.LKS BraxTon Raszczyce 9 23:18 +5
10.Buk Rudy Wielkie 9 11:15 -4
11.KS 1905 Krzanowice 8 18:18 0
12.Odra Nieboczowy 7 14:17 -3
13.Rozwój Bełsznica 7 11:16 -5
14.LKS Zabełków 7 9:22 -13
15.Czarni Nowa Wieś 6 10:22 -12
16.LKS Lyski 3 7:45 -38

A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki VII

Wicher Wilchwy 2:2 MKS 32 Radziejów
KS Baranowice-Żory 2:2 Rymer Rybnik
Polonia Niewiadom 5:2 Polonia Łaziska
TKKF Zuch Orzepowice 1:2 Płomień Czuchów
Orzeł Jankowice 1:3 Górnik Boguszowice
Polonia Marklowice 3:1 Naprzód Rydułtowy
Jedność Jejkowice 3:2 Borowik Szczejkowice

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Polonia Marklowice 18 21:8 +13
2.Naprzód Rydułtowy 16 12:7 +5
3.KS Baranowice-Żory 13 21:7 +14
4.Górnik Boguszowice 13 21:11 +10
5.Wicher Wilchwy 12 16:10 +6
6.Płomień Czuchów 10 13:14 -1
7.Jedność Jejkowice 10 19:24 -5
8.Rymer Rybnik 9 15:8 +7
9.TKKF Zuch Orzepowice 8 11:16 -5
10.Polonia Niewiadom 7 13:16 -3
11.Borowik Szczejkowice 5 8:12 -4
12.Płomień Ochojec 4 10:12 -2
13.Polonia Łaziska 4 14:25 -11
14.Orzeł Jankowice 4 11:23 -12
15.MKS 32 Radziejów 4 7:19 -12

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki VIII

KS Stal Kuźnia Raciborska 3:1 LKS Owsiszcze
Czarni Gorzyce II 3:3 LKS 05 Tworków II
Wypoczynek Buków 3:0 LKS Grzegorzowice
Naprzód 46 Zawada 4:0 Górnik Pszów
LKS Wojnowice 1:2 LKS Gamów
Naprzód 37 Krzyżkowice 1:0 Zgoda Zawada Książęca
LKS Górki Śląskie 1:0 Naprzód Borucin
LKS Brzezie 2:1 Ocice Racibórz

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Górnik Pszów 18 22:18 +4
2.LKS 05 Tworków II 17 21:11 +10
3.LKS Owsiszcze 16 20:10 +10
4. KS Stal Kuźnia Raciborska 15 19:8 +11
5.LKS Grzegorzowice 15 20:13 +7
6.LKS Wojnowice 15 20:15 +5
7.LKS Górki Śląskie 12 16:18 -2
8.LKS Gamów 12 20:23 -3
9.Naprzód 37 Krzyżkowice 11 8:8 0
10.Naprzód 46 Zawada 10 11:12 -1
11.LKS Brzezie 10 18:30 -12
12.Naprzód Borucin 9 25:20 +5
13.Ocice Racibórz 9 18:16 +2
14.Wypoczynek Buków 9 11:24 -13
15.Czarni Gorzyce II 4 15:18 -3
16.Zgoda Zawada Książęca 0 4:24 -20

B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki VII

KS 27 Gołkowice 4:2 MKS Czerwionka
Olza Godów 6:4 Unia Książenice
TKKF Jedność Grabownia 5:0 KS 25 Kokoszyce
KS Gotartowice 7:1 Iskra Rowień
Dąb Dębieńsko 8:1 Dąb Gaszowice II
TKKF Sokół Chwałęcice 8:1 Gwiazda Skrzyszów
KS Szczerbice 2:0 KP Kamień
Pierwszy Chwałowice 4:4 KS Poltent Inter Krostoszowice

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.KS Szczerbice 21 37:6 +31
1.TKKF Sokół Chwałęcice 21 37:6 +31
3.Pierwszy Chwałowice 16 25:15 +10
4.TKKF Jedność Grabownia 15 29:15 +14
5.Dąb Dębieńsko 14 24:13 +11
6.KS Gotartowice 12 23:17 +6
7.KS Poltent Inter Krostoszowice 11 19:17 +2
8.KS 27 Gołkowice 10 17:20 -3
9.MKS Czerwionka 10 23:19 +4
10.KP Kamień 10 7:8 -1
11.Olza Godów 8 18:27 -9
12.KS 25 Kokoszyce 7 10:31 -21
13.Gwiazda Skrzyszów 4 7:30 -23
14.Iskra Rowień 2 10:22 -12
15.Dąb Gaszowice II 0 8:27 -19
16.Unia Książenice 0 11:32 -21

C klasa grupa I (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki V

Naprzód Borucin II 2:2 Wicher Płonia
LKS Bojanów 3:6 Rozwój Bełsznica II
Ruch Bolesław 3:0 Olszynka Olza
LKS Studzienna II 1:4 Silesia Lubomia II

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Rozwój Bełsznica II 10 15:12 +3
2.Przyszłość Rogów II 9 12:3 +9
3.Ruch Bolesław 9 11:2 +9
4.LKS Cyprzanów 7 14:4 +10
5.Silesia Lubomia II 7 14:8 +6
6.Wicher Płonia 4 8:13 -5
7.Naprzód Borucin II 4 6:19 -13
8.LKS Studzienna II 3 9:9 0
9.Olszynka Olza 1 2:11 -9
10.LKS Bojanów 0 5:15 -10

C klasa grupa II (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki V

LKS Górki Śląskie II 0:3 LKS Pstrążna
LKS Zwonowice 4:4 KS Kornowac
LKS Dzimierz 0:5 LKS Ruda Kozielska
LKS Adamowice 4:1 Naprzód 46 Zawada II
Płomień Kobyla 1:2 Zameczek Czernica II
Strzelec Rzuchów 6:7 Polonia Niewiadom II

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS Ruda Kozielska 13 25:10 +15
2.LKS Adamowice 12 16:7 +9
3.Zameczek Czernica II 12 17:10 +7
4.LKS Dzimierz 12 12:8 +4
5.LKS Zwonowice 10 28:10 +18
6.Płomień Kobyla 8 16:11 +5
7.Naprzód 46 Zawada II 6 15:17 -2
8.KS Kornowac 5 14:13 +1
9.LKS Pstrążna 3 9:15 -6
10.LKS Górki Śląskie II 3 11:24 -13
11.Polonia Niewiadom II 3 13:32 -19
12.Strzelec Rzuchów 0 16:35 -19

C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki V

Poltent Inter Krostoszowice II 3:0 KS Wielopole
Zryw Bzie 5:1 LKS Skrbeńsko
Rapid Wodzisław Śląski 2:19 KS Świerklany
Płomień Ochojec II 1:4 KS Baranowice-Żory II
Żar Szeroka 1:3 KP Kamień II
Górnik Radlin II 6:0 Polaris Żory

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.KS Świerklany 15 33:8 +25
2.KS Baranowice-Żory II 15 19:7 +12
3.Zryw Bzie 12 23:6 +17
4.KS Wielopole 12 13:7 +6
5.LKS Skrbeńsko 9 19:14 +5
6.Górnik Radlin II 9 15:11 +4
7.Poltent Inter Krostoszowice II 7 10:12 -2
8.KP Kamień II 6 10:11 -1
9.Płomień Ochojec II 3 6:13 -7
10.Rapid Wodzisław Śląski 1 11:46 -35
11.Żar Szeroka 0 8:16 -8
12.Polaris Żory 0 6:22 -16

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności30 listopada 202312:33

Areszt dla trzech osób podejrzanych o oszustwo na policjanta

Areszt dla trzech osób podejrzanych o oszustwo na policjanta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Policja Śląska / fot. arch.portalu
Reklama
Aktualności30 listopada 202316:22

Razem ustrójmy Starówkę 1 grudnia

Razem ustrójmy Starówkę 1 grudnia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Miasto Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności1 grudnia 202319:21

Zimowe utrzymanie dróg. Do kogo dzwonić?

Zimowe utrzymanie dróg. Do kogo dzwonić? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Od kilku dni obserwujemy znaczne pogorszenie pogody. Opady śniegu oraz coraz niższa temperatura mogą powodować zagrożenie na drodze. Poniżej znajdziecie między innymi listę telefonów, pod którymi można zgłaszać problemy związane z zimowym utrzymaniem dróg.

wodzislaw-slaski.pl
Reklama
Aktualności1 grudnia 202309:57

Wodzisław Śląski przygotowuje się na zmiany klimatu

Wodzisław Śląski przygotowuje się na zmiany klimatu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wodzislaw-slaski.pl, fot. pixabay.com
Sport1 grudnia 202311:21

W mrozie i błocie. Rowerowe zmagania podczas CYCLOCROSS 2023 [FOTO]

W mrozie i błocie. Rowerowe zmagania podczas CYCLOCROSS 2023 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

W mroźny, niedzielny poranek 26 listopada odbyły się Otwarte Mistrzostwa Rydułtów w kolarstwie górskim i przełajowym, inaczej Cyclocross 2023!

UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 grudnia 202311:05

Wodzisławska Perła zaprasza na kiermasz świąteczny

Wodzisławska Perła zaprasza na kiermasz świąteczny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności1 grudnia 202313:20

Miasto Wodzisław Śląski ma nową sekretarz

Miasto Wodzisław Śląski ma nową sekretarz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

1 grudnia stanowisko sekretarz miasta objęła dotychczasowa dyrektor Centrum Rozwoju Miasta Anna Szweda-Piguła.

UM Wodzisław Śląski
Aktualności1 grudnia 202315:00

Powiatowy Urząd Pracy z tytułem Lider Aktywizacji Osób Młodych 2023

Powiatowy Urząd Pracy z tytułem Lider Aktywizacji Osób Młodych 2023 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.