Reklama

Najnowsze wiadomości

Patrol242 sierpnia 201814:28

Akcja z udziałem śmigłowca LPR na stadionie w Wodzisławiu Śląskim. Co się stało?

Akcja z udziałem śmigłowca LPR na stadionie w Wodzisławiu Śląskim. Co się stało?  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Wodzisław Śląski:

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Bogumińskiej. W akcji, prócz śmigłowca LPR, uczestniczył zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz zastępy zawodowej straży z Wodzisławia Śląskiego. Powodem była konieczność udzielenia szybkiej pomocy 16-letniemu chłopcu, a następnie przetransportowania go do szpitala. 

Nastolatek najprawdopodobniej się zachłysnął. Jego stan pogarszał się z minuty na minutę. Postanowiono wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Śmigłowiec zabrał chłopaka do lecznicy w Katowicach. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy. 

Autor: fot. Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Sport5 czerwca 202612:02

Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO]

Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

W czwartkowy wieczór, w Nędzy rozegrano spotkanie klasy okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a LKS Start Mszana. Mimo że goście przystępowali do meczu jako pewny lider rozgrywek i z zapewnionym awansem, to gospodarze walczący o utrzymanie wyszli z tego starcia zwycięsko.

Oskar Tomeczek
Reklama
Aktualności5 czerwca 202614:01

Balaton gotowy na lato. Kąpielisko rusza 10 czerwca

Balaton gotowy na lato. Kąpielisko rusza 10 czerwca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.