Jest nagroda za Białego Orlika

30 marca w Spale prezydent Mieczysław Kieca odebrał Srebrny Medal Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej. Nagrodę otrzymał w dowód uznania za budowę na terenie Wodzisławia ogólnodostępnnego sztucznego lodowiska w ramach pilotażowego programu "Biały Orlik".
Biały Orlik w Wodzisławiu Śląskim powstał przy Zespole Szkół nr 3. Było to ogólnodostępne lodowisko o tafli lodu grubości 5 cm i powierzchni 17,5 m x 30 m, czynne od 28 grudnia do 28 lutego bieżącego roku. Korzystać z lodowiska można było codziennie i, co najważniejsze, bezpłatnie. Do dyspozycji użytkowników przygotowano toalety, dwie szatnie dla pań i panów, wypożyczalnię łyżew i miejsce, w którym w razie potrzeby można było uzyskać pomoc medyczną.
Z Białego Orlika będzie moża korzystać z nadejściem nadejściem kolejnej zimy.
źródło: UM Wodzisław









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz