Biznes5 września 201709:50
W Wodzisławiu powstanie kasyno? Radni wyrazili zgodę

3
Reklama
Wodzisław Śląski:
Spółka Bingo Centrum z Katowic stara się o uruchomienie w Wodzisławiu kasyna. Radni dali zielone światło. Teraz zgodę musi wyrazić ministerstwo.
Spółka Bingo Centrum z Katowic po raz kolejny stara się o utworzenie w naszym mieście kasyna, miałoby działać w budynku hotelu Amadeus. Jednym z kroków na uruchomienie takiej działalności jest zgoda Rady Miasta, ta dała zielone światło. Aby kasyno otworzyło się w Wodzisławiu potrzebna jest także zgoda Ministra Finansów. Ostatnio wniosek nie został pozytywnie rozpatrzony. Firma jednak próbuje ponownie.
Spółka z Katowic zadeklarowała, że jeśli będzie mogła uruchomić w Wodzisławiu kasyno, to utworzy 60 nowych miejsc pracy.

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (3)
Dodaj komentarz