Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes7 stycznia 202209:23

Na czele Eko-Okien stanęła Joanna Łyko

Na czele Eko-Okien stanęła Joanna Łyko - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Joanna Łyko, dotąd dyrektor administracyjna, pełni obecnie obowiązki prezesa spółki z Kornic, największego pracodawcy w regionie o przychodach przekraczających 2 miliardy złotych.

27 grudnia z funkcji prezesa giganta z gm. Pietrowice Wielkie zrezygnował Adam Wajda. Pozostał w firmie na stanowisku dyrektora operacyjnego spółki, mającego pod sobą księgowość, finanse, handel, marketing, zakupy oraz wdrożenia systemu sprzedaży on-line. Jest też przewodniczącym Rady Powiatu Raciborskiego.

Wszystkie obszary działalności spółki, bezpośrednio lub pośrednio przez dyr. Wajdę i dyrektora zarządzającego Tomasza Marka, jednocześnie członka zarządu, nadzoruje teraz Joanna Łyko. Z Eko-Oknami jest związana od 2008 r. To absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. - Jest jedną z kluczowych postaci w firmie, cieszy się zaufaniem jej właściciela Mateusza Kłoska oraz szacunkiem współpracowników. Jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Działa szybko, zdecydowanie i skutecznie. Odbiega przy tym od stereotypowego obrazu "twardej pani dyrektor" stojącej na szczycie służbowej hierarchii, urzędującej w gabinecie, do którego dostępu broni osobista sekretarka. (...) Osobiście dokonuje obchodów hal i terenu zakładu, spotyka się z pracownikami na produkcji i omawia z nimi wiele różnych spraw - napisano w Eko-Okna Magazyn (1/2020, sylwetka J. Łyko s. 7).

Eko-Okna zatrudniają blisko 8 tys. osób. To największa polska spółka branży stolarki okiennej, o przychodach przekraczających 2 mld zł.

Autor: red., fot. Eko-Okna Magazyn, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.