Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes1 października 201213:01

Zatrzymana agresywna 60-latka

Zatrzymana agresywna 60-latka - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Policjanci zatrzymali 60-letnią kobietę, która będąc w stanie nietrzeźwości poprzez wszczynanie awantur znęcała się nad swoim 31-letnim synem. Przez swoje naganne zachowanie stała się także uciążliwa dla sąsiadów. Ponadto kobieta w trakcie czynności z jej udziałem była wulgarna i agresywna oraz znieważyła interweniujących policjantów. Wodzisławianka była już karana za znęcanie się nad synem. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.

Wczoraj około 18.40 policjanci udali się na ulicę 26 Marca, gdzie według zgłoszenia ma dochodzić do awatury domowej. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili rozmowę ze zgłaszającym sąsiadem, który powiedział że od kilku lat mają problem z sąsiadką, która będąc pod wpływem alkoholu wszczyna awantury w swoim domu i na klatce schodowej. Swoim zachowaniem zakłóca ład i porządek oraz używa przy tym słów wulgarnych co jest bardzo uciążliwe dla wszystkich mieszkańców. Mundurowi udali się pod wskazany adres gdzie zastali pijaną 60-latkę i jej 31-letniego syna. Mężczyzna oświadczył, że w dniu dzisiejszym jego matka będąc w stanie nietrzeźwym wszczęła awanturę, wyzywała go i groziła pobiciem. Z relacji syna, wynikało, że takie sytuacje zdarzają się notorycznie od 2009 roku kiedy to matka dostała wyrok za znęcanie się nad rodziną. W trakcie przeprowadzania interwencji kobieta była bardzo wulgarna i agresywna. Nie chciała podać swoich danych osobowych ani okazać dokumentu. Cały czas znieważała funkcjonariuszy i utrudniała im wykonywanie czynności. By doprowadzic kobietę do radiowozu mundurowi zmuszeni byli użyć siły fizycznej i chwytów obezwładniających. 60-latka trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut znęcania się nad synem oraz znieważenia policjantów. O jej dalszym losie zadecyduje prokurator.

KPP Wodzisław Śl.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 stycznia 202614:54

Koncert Stacja Osiecka na BIS

Koncert Stacja Osiecka na BIS - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
WCK / fot. Agnieszka Trzeciok
Kultura i Edukacja12 stycznia 202614:50

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. Marek Suchodolski, Małgorzata Pisarek
Reklama
Kultura i Edukacja12 stycznia 202613:20

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 stycznia 202612:49

Zima nie odpuszcza. Gdzie zgłaszać problemy na drogach?

Zima nie odpuszcza. Gdzie zgłaszać problemy na drogach? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. ZDM
Aktualności14 stycznia 202614:54

Małżonkowie świętowali złote, diamentowe i żelazne gody w Pałacu Dietrichsteinów [FOTO]

Małżonkowie świętowali złote, diamentowe i żelazne gody w Pałacu Dietrichsteinów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
Aktualności14 stycznia 202610:36

Użytkowanie wieczyste i przekształcenia. Opłaty do 31 marca

Użytkowanie wieczyste i przekształcenia. Opłaty do 31 marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności14 stycznia 202612:54

Dwa nowe ambulanse dla wodzisławskiego szpitala. Wzmocnienie systemu ratownictwa medycznego w regionie

Dwa nowe ambulanse dla wodzisławskiego szpitala. Wzmocnienie systemu ratownictwa medycznego w regionie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności14 stycznia 202611:33

Domaro: zamknięcie punktu obsługi kasowej przy ul. Tysiąclecia

Domaro: zamknięcie punktu obsługi kasowej przy ul. Tysiąclecia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Screen Google Maps
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.