Od maja nowe ceny za wodę i ścieki

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śląskim poinformowało, że od 1 maja do 30 kwietnia przyszłego roku będzie obowiązywał nowy cennik. Sprawdź, ile teraz zapłacisz za wodę i odprowadzanie ścieków.
Za wodę gospodarstwa domowe i pozostali odbiorcy usług zapłacą 4,96 zł brutto za metr sześcienny.
Wysokość stawek miesięcznej opłaty abonamentowej za punkt poboru wody będzie wynosić:
- w przypadku odbiorcy o małym zapotrzebowaniu na wodę (wodomierz o średnicy do 25 mm) 11,83 zł
- w przypadku odbiorca o średnim zapotrzebowaniu na wodę (wodomierz o średnicy 32 i 40 mm) 68,28 zł
- w przypadku odbiorcy o dużym zapotrzebowaniu na wodę (wodomierz o średnicy 50 mm i więcej) 125,29 zł
Przy rozliczaniu osób korzystających z lokali w budynku wielolokalowym pobierana będzie opłata abonamentowa z tytułu odczytu wodomierza i rozliczenia należności w wysokości 7,12 zł netto za odczyt (7,69 zł brutto za odczyt).
Za ścieki gospodarstwa domowe i pozostali odbiorcy usług w zlewni oczyszczalni ścieków Karkoszka II (z wyjątkiem ścieków przemysłowych koksowniczych) zapłacą 6,22 zł. W zlewni oczyszczalni ścieków Rydułtowy będzie to kwota 5,84 zł.
Dostawcy ścieków przemysłowych koksowniczych wydadzą 8,32 zł.
(m)

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)




![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)











Komentarze (0)
Dodaj komentarz